Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ki tud egy jó kis letölthető...

Ki tud egy jó kis letölthető játékot?

Figyelt kérdés

Unatkozom. Leginkáb stratégiai, lövöldözős, zombis horror, sportos, kaland játkok érdekelnek.

Ha valaki tudna rám időt szánni és mondani valami jót azt megköszönném és kapna egy zöld kezet érte. :)


2013. dec. 16. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Stratégiaiból (RTS):


Empire Earth (ez az egyik kedvencem)

Warcraft III (ez a másik kedvencem, mondjuk ez fantasys és elég sokat kell benne microzni)


Lövöldözős-zombis:


Dead Island (még nem játszottam vele, csak videókat láttam, éppen töltődik nekem is, de ígéretesnek tűnik)


Sport meg kaland játékokat nem nagyon tudok.


Még horror játék:


Amnesia: the Dark Descent

Left for Dead

Amnesia: Machine for Pigs (a DD folytatása, sokan panaszkodnak, hogy béna lett... de hátha)

2013. dec. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ok kösz a választ ment a zöld kéz. :)

A Dead Islandról tudsz küldeni egy linket ahol le lehet tölteni?

2013. dec. 16. 19:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem ingyenes. Akármelyik torrentoldalról letöltheted, kell egy bittorrent client a letöltéshez (privátban tudok segíteni, mert itt linkelni sem enged).
2013. dec. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor mindegy, azért köszi. :)
2013. dec. 17. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!