Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egy régi játékot keresnék,...

Nincs123 kérdése:

Egy régi játékot keresnék, melynek a neve talán Nibbles (? ) volt, anno még talán Commondore gépen ment vagy a koria Xp-én mindenesetre valahol a Dos-os játékok körül. Ennek a pontos címe kéne, képek róla akármi, félő hogy már nem letölthető.

Figyelt kérdés
Egy "kigyóval" kellett összeszedni az almákat különböző nehézségű pályákon, de emlékszem talán a második vagy harmadik pálya teljesen sötét volt csak a falak látszottak. Falukon kellett végig menni, azaz egy faluban talán volt három négy állomás/pálya... Nem olyan volt mint a mai snake kígyós játék. Mindig csak egy fejjel indultunk el és ahogy ette az almákat úgy lett egyre hosszabb. Persze a lényeg az volt hogy az összes alma elfogyjon a labirintus szerű pályán úgyhogy ne menjünk neki a kígyó farkának. Nagyon régóta keresem már, kérlek ha van ötletetek írjátok le...
2013. nov. 15. 17:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Google, "Nibbles game" és képek - elég sokat kidob, több típust is találtam, nem tudom, köztük van az, amit te keresel? Ha korai Dos, akkor letölthető és vannak dos-emulátorok, futtatható is.

[link]

Ha nem ez, akkor nézd végig a képeket, hátha egy másiknál megtalálod.

2013. nov. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!