Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki nem tudna javasolni...

Lakatos christopher kérdése:

Valaki nem tudna javasolni fifa 14 origin nélküli Játékot?

Figyelt kérdés

#FIFA 14 #No origin
2013. dec. 15. 12:20
 1/5 Csori96 ***** válasza:
Mi a kérdés? Mert ebből nem nagyon lehet kivenni, hogy mit szeretnél.
2013. dec. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az hogy olyan fifa 14 kéne amihez nem kell origin vagy javasolj egy kódot!
2013. dec. 19. 16:17
 3/5 Csori96 ***** válasza:

Eredeti játék esetében az Origin használata kötelező, és ezzel nincs is semmi gond.


A virágbolti verziónál pedig egy crack valószínűleg megoldaná a problémádat. Viszont nCore-on nincs fenn a Fifa 14, így gondolom nincs is hozzá törés.


Pár hozzászólás nCore-ról a témával kapcsolatban:


TBT1989:

"A folyamatos Online játék és az Originre épülő játék miatt szerintem nem lesz belőle scene release egyhamar. SimCity-ből sincs, Fifa 14-ből sincs.

De mivel EA cucc, hamar budget kategória lesz. Szerintem tavasszal már utánunk dobják majd 1-2000 Ft-ért. Annyit pedig megér, hiszen egész jó móka ez. Persze középszerű játék, de jobb, mint az elmúlt 2 évben érkezett NFS játék (The Run + Burnout Most Wanted)."


undercover:

(Need For Speed Rivals) "Valószínűleg ugyanazért nem lett hivatalos release ami miatt a Fifa 14 esetében sem lett. Vagy azért mert ez végülis egy online game tehát ergo ha nem veszed meg nem is érdemes szinte játszani vele vagy azért mert valamilyen más dolgok állnak a háttérben."


elekakosV2:

"Előtted írták. Jól is tették hogy nem csináltak hozzá "hivatalos" törést. Az egész úgy ahogy van online alapú. Most mit szenvedjenek vele. Van a játéknak 6millió funkciója meg játékmódja, ezek közül talán a friendly match az ami nem követeli meg az online-t


Egy nfs-nél biztos más azért a helyzet mert a single-t csak ki lehet pörgetni valahogy."


Remélem, nem bánják, hogy idéztem tőlük!

2013. dec. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nosteam srácoknak elvileg van hozzá verziójuk, de kb minden másnap új krekk/peccs kell hozzá
2013. dec. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De Egyszer sikerült letölteni a Nosteam-től és olyan hibák voltak benne hogy kicsit benyúltam a labdaé és piros lap meg összevissza mozgott a kamera
2013. dec. 26. 19:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!