Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy tudok nullát írni Skyrimban?

Hogy tudok nullát írni Skyrimban?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám , hogy aranyat akarnék addolni...de nem tudok.Amikor ugyanis behozom a cheat panelt akkor az ugye a nullával történik.Beírnám, hogy "player.additem 0000000f (kívánt szám)", de egyszerűen nem írja le hanem kilép (értelmes módon mivel ezzel lehet behozni)...oké akkor bekapcsolom a Num Lock-ot de azt egyszerűen nem érzékeli!De semelyik numpados billentyűt nem érzékeli.

Neten olvastam hogyha átrakom angolra az egész gép nyelvét akkor az "ö" betűvel tudok nullát írni... de ez se megy mert kihozza a kis téglalapot jelezve hogy nem ismer olyan betűt.

Légyszi segítsetek mert már nem tudok több megoldást (gondolom a végén valami tök egyszerű dolgot kell csinálni :D)!



2013. dec. 12. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Numerikus billentyűzeten?
2013. dec. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
leírtam hogy nem működik sajnos :(
2013. dec. 12. 19:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Alfanumerikus 9-estől egyet jobbra. Nekem ö.
2013. dec. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem működik sajnos :(
2013. dec. 12. 19:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Ahogy elnézem sokan szenvednek vele, eddig az Autohotkeyes megoldás tűnik a legjobbnak.

[link]

Mondjuk a ctrl+0-ra beállítod, hogy küldjön egy '0'-t.

2013. dec. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nemely konzolban mukodnek az alapveto parancsok. Mi lenne, ha ctrl+c-t nyomnal egy textpados 0-ra, es beillesztened a konzolban ctrl+v-vel?
2013. dec. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!