Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem működik a Battlefiel...

Miért nem működik a Battlefield 4?

Figyelt kérdés

Megvettem a játékot. Originen letöltötem és sikeresen feltelepítettem. Azonban szinte használhatatlan. Mielőtt leírom,hogy mi a baj, hadd mondjam el,hogy Az össze illesztőprogramot a legújabbra frissítettem, Windows 7 64bit-es op rendszerem van,az összes firrítés ami kijött hozzá feltelepítve.A visual c-ket feltelepítettem és frissítettem,sőt még a PunkBustert is a legújabbra frissítettem! Már mindent megpróbáltam,de amikor kiválasztok egy szerver,hogy felmegyek rá. Akkor nincs más csak Joining Server kb 10 percig és utána ezt írja ki :

Error

Could not join server (1)


Néha néha bedob egy szerverre,de kb 15 perces töltés után,de ez kb 20 szerverből 1. Ez mitől van ? De singleplayernél is ez van oda kb 15 percet várok mire elindul.


I5 3570 3.40Ghz procim van 8GB 1600MHZ ram és Asus GTX650 Ti 1Gb os vga-m van. Mondom minden illesztőt frissítettem. Segítsetek mi lehet az oka,hogy nem enged be és ilyen sokáig ölt ? Előre is köszönöm.!


2013. dec. 12. 16:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 5 percet tölt és utána dob be játékba. Lehet a merevlemezeddel van gond, de amúgy is katasztrófa a játék, nekem mindig lefagy. (I5 3350p, HD 7870, 8 GB ram) Winyóm az 1 terrás Western Digital Blue Caviar - 7200rpm-es. Elvileg SSD-ről jó gyorsan betölt, úgyhogy ha ennyire lassú, akkor gondolom merevlemez hiba vagy töltés közben lefagy.
2013. dec. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szerintem az,hogy csak azt írja Joining Server az nem merevlemez hanem valami net zavar. Valaki esetleg tudja,hogy mi lehet ?
2013. dec. 14. 11:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!