Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A planetside 2 jó játék?

A planetside 2 jó játék?

Figyelt kérdés
A battlefield 3-ra nincs pénzem és ez ahogy néztem gameplayeket hasonló ahhoz. És mivel ingyenes ezért letölteném steamről.

2013. dec. 9. 20:01
 1/5 anonim válasza:

Szia igen jó játék viszont nagyon erős gép kell hozzá nagyon durva videokártya igénye van és persze ha 2000 player rohangál a pályán ahoz meg elég jó kis net is kell plusszba :/ De amugy nagyon jó kis játék :) én nagyon sokat játszottam vele ja és ajánlom a medic classot meg a engint nagyon jó lehet velük farmolni xp-t amugy egy bf3-mon túl tesz mivel mindig van update csak nagyon nagy a gépigénye és amugy szart se érsz kredit nélkül + 300 lv galaxy ellen is lehetsz annak meg 2 lövés se vagy. bocsi hogy néha helytelenül írtam :)


Egyébként azért hagytam abba mert nem nagyon akartam kreditre (stammpoint assziszem) költeni a pénzem :/


De meg van a bf 3 om is amikor megjelent 3000 ft ért vettem. Nem rossz de már nem játszok vele .

2013. dec. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Pont ettől féltem ,hogy ez is olyan játék aminél muszáj igazi pénzt költeni ,hogy erős karaktered legyen. :/ De azért egy próbát megér szóval felrakom. :) Gépem az szerintem közepes szinten van de azért hátha rendesen fog futni.
2013. dec. 9. 21:44
 3/5 anonim válasza:
66%

Mielőtt felraknád, felejtsd el a Steames verziót!

Csak fölösleges erőforrásokat vesz el a játéktól, és a Steam nélküli kliens is ingyenes, arról nem is beszélve, hogy csak a panasz van rá.

2013. dec. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm
2013. dec. 10. 19:40
 5/5 anonim ***** válasza:

- Nagyon jó játék.

- Szép grafikája van.

- Rohadt nagy gépigényű.

- Rettenetesen unalmas, ha magadban játszod.

- Csak is haverokkal ajánlott.

- Nagyon összetett játék, és elég nehéz is.

2013. dec. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!