Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri még Playstation 3-at...

ZolaZotya kérdése:

Megéri még Playstation 3-at venni?

Figyelt kérdés
Mostanában gondolkozom rajta, hogy az Xbox 360-om mellé vennék egy PS3-at a Last of Us és az Instant game collection miatt. Megéri még venni?

2013. dec. 8. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek azok a játékok. Hát, ha van pénzed, akkor vedd meg mindenféleképp.
2013. dec. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Last of Us-on kívűl tudod mennyi exkluzív játék van még?

God of War, Uncharted, Beyond Two Souls, Heavy Rain, Killzone, Infamous, Resistance, Ico és Shadow of the Colossus, Journey, Flow, Flower, Twisted Metal, Little Big Planet

szerintem bőven megéri

2013. dec. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Persze, remek gép.

Viszont én CSAK a Last of Us miatt nem vennék PS3-at. Nem akkora durranás, mint azt hype sejtetné, legalábbis nekem bőséggel vannak fenntartásaim, amúgy persze jó játék, de nem igazán "must have".

2013. dec. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szóval azt mondod, hogy ott a többi exkluzív, ami qrvajó és te a last of us miatt nem veszed meg? Amúgy unalmas a története, nekem azért, mert másodjára kezdtem el, de idáig 0 thropy-t adott, szóval nem tetszik. :DD

A története amúgy nagyon jó. A Beyond Two Souls meg a kedvenc játékom lett. A GoW nem annyira jött be, mert az 1 vacaknak látszódik, de azért mert régi, de ötletes és majdnem megőrültem mikor a bosst nem tudtam megölni, nem ismertem a játékot, nem gondoltam volna, hogy több, mint 1 vacak hentelős game.

2013. dec. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!