Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » MuOnline tippeket tudna adni...

MuOnline tippeket tudna adni valaki? :D

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem és hát nem sok mindent tudok még.

Van egy 193-as DW-m , hogyan szinteljem tovább?Az elején még könnyű volt feltolni, de mostmár elég lassú.Atlans2 bírom még de ott lassan fejlődök, Atlans3-ba már bukok mert elég ergya páncélzatom van.

Honnan szerezzek erősebb páncélt?Van valami NPC ahol kicsit erősebb cuccokat lehet venni mint a Sphinx set?



2013. dec. 7. 18:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
melyik szerveren játszol? én 6 éven keresztül muonlineztam, tudok segíteni:) azon gondolkozok megint elkezdem
2013. dec. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Season 7 Anarchia szeró :D
2013. dec. 8. 12:45
 3/15 A kérdező kommentje:
magyar mu-n.
2013. dec. 8. 12:46
 4/15 anonim ***** válasza:
Na szóval, először válaszd ki melyik szerveren fogsz aztán t
2013. dec. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%
ényleg játszani, s7 et nem ajánlom, hamar ki fog ürülni, ez most újdonság, de hidd el egy két hónap múlva alig fognak játszani rajta.:) ajánlom az s5-öt ,itt sokkal könnyebb fejlődni is,cuccok szerzése is, játékosok mindig lesznek, hiszen ez egy örökzöld szeró. Ugye 6 féle-fajta kari van s5 ön, van a DK,DW,ELF,Sumi,MG,Dl . Arra számíts hogy a DW vel nagyon sokáig nehéz lesz fejlödnöd,de a végén behozza a hátrányát, gyorsan üt, és ö az egyetlen akit szinte lehetetlen full ügyeséggel ks elni.(ellopni elöle a szörnyet). én mindig sumi párti voltam, nagyon erös, jó stb. DW nek erőre csak annyit ossz amennyi cuccokhoz kell, utána ügyességre sokat és energiára mégtöbbet így lesz erős. Fejlődni eleinte így csináld. 1. Devias1 2. Lost tower 1 3. lost tower 7 4. arena/stadium valami kisebb ork spoton ott bent hátrébb (king orc). Ha nagy leszel ezt úgy kevered ahogy akarod, de akkora már ráérzel. Sok sikert a játékhoz, ha kell még valami segítség írj, és bocsi a helyesírási hibákért. (mégegyszer mondom, anarchiát felejtsd el , ez csak egy tanács:)
2013. dec. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

már most is kevesen vannak rajta :D

De akkor jó megyek s5-re.Itt tényleg nemlehet még cuccokat se szerezni normálisan.Cuccokat meg majd csak találok.Csak az itteni 2b 4s 1l és 4 c-mtől nehéz megválni :D

2013. dec. 8. 21:27
 7/15 A kérdező kommentje:
Még pár tippet esetleg adhatnál DW-re vagy MG-re cuccokat hol szerezzek majd, mert nemhiszem hogy +3as legendary szettel sokáig kibírom :D
2013. dec. 8. 22:03
 8/15 anonim ***** válasza:
53%
Szia,ismét én lennék,csak most odafigyelek a helyesírásomra hogy érthetőbb legyen:D. Na szóval. S5 azaz utópia szerver nem függ blessektől chaosoktól stb, mivel itt Lorenciába lehet azokat venni. Jewel of Bless 9 milla, Soul 7(azthiszem) Chaos pedig olyan 50000,szóval nem igen drága dolgok ezek. Másodszorra pedig azt tanácsolnám hogy semmiképpen ne kezdj Magic Gladiatort, max ha tényleg megtetszik, számíts rá hogy gyenge is, pl szörnyeket sokáig lehetetlen vele ölni, ugyannyit üt 5rr en mint 25 rren, és ha pk-zni akarsz mondjuk fullosan (pvp-zni max rr max szinten) nagyon sok embertől kikapsz, veled egyszintűekkel mindenképp,főleg jó cucc hiányába), egyetlen előnye az hogy gyors, de csakis power slash nevű skilljével, ami fegyverekbe van, ritka ,nehéz szerezni. Hogy hogyan szerezz jobb cuccokat? Alap set-nek eleinte jó lesz neked az a legendary, annyi külömbséggel, hogy húzd fel minimum +7 re blessel,soullal.Fegyvernek is ugyanazt azt ajánlom. A cuccokból folyamatosan esni fog ki, ezt majd te is észreveszed. Én s2, azaz nonpvp szerón vagyok fent LollipopBS néven ,írd le a neved, hátha összefutunk majd, és segítek, van egy pár SM(soul master, dw továbfejlesztett alakja) cuccom. folytatom pill :D
2013. dec. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
66%
Na szóval. SM-nek , mostantól így hívom , mindig egykezes fegyvert vegyél , legendary staff, inberial staff stb, oda van úgyis írva, fontos neki a pajzs. A játékba nagyon fontos a szárny, ezt majd adok, mert így elsőre neked nagyon-nagyon bonyolult lesz megcsinálni, tényleg macerás.:D Excellent tárgyak , ancient tárgyak, és talismanok a fizetőeszközök, szóval ne lepödj meg ha pénzért nem adnak semmit.(majd mutatok ilyet is) Amint eléred a 400 as szintet,oldalon le kell resetelned, ilyenkor kapsz 300 pontot/rr, tehát ha mondjuk 30 rr vagy akkor kapsz resetkor 30*300 pontot amit eloszthatsz , max rr olyan 850 körül van, ekkora telik be az összes pont(mind a 4 részre 65535 pont kerülhet). HIDD EL HOGY CSAK AZ ELEJÉN LESZ NEHÉZ FEJLŐDNI, ez ne tántorítson el a játéktól, tényleg nagyon jó:D egy olyan 20 rrtől 10-15 perc lesz az rr, max 20 belefogsz jönni, ha kell valami segítség nyugodtan írj ,(remélem felpontozol(Y)) hajrá;)
2013. dec. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Mentek a zöld praclik nyugi :D

Szárnyat tudom hogy kell csinálni, csak az a gáz hogy nemtudod befolyásolni milyet kapj.Aztán mondjuk bemész DK-val és kapsz egy dw winget azzal sokra mész :D(max.elcseréled)

Ugye úgykell, hogy előbb csinálni kell chaos fegyvert ami minimum +4-es 4optos(pl.Chaos dragon axe+4+opció és ott benne mondjuk +4további sebzés).Aztán utána goblinnál alap kombi oda betenni a fegyót,a chaost,meg még kell asszem 1 bless és 1 soul :D.Remélem helyesen tudom :D

2013. dec. 9. 17:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!