Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem megy tovább a...

Miért nem megy tovább a küldetés? (Skyrim)

Figyelt kérdés

Az lenne a gond, hogy amikor megölöm az 1. sárkányt utána nem veszi el a lelkét (vagy mit csinál). Régebben egy darabig elvittem és gond nélkül ment. De most nem megy tovább

Ötletek?



2013. dec. 6. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerencséd van dovakiin, hogy a nagy Alduin ide talált, had kérdezzem meg, hogy eredeti-e a játék?
2013. dec. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első: Dovahkiin. Én is törttel tolom, és sosem volt ilyen bajom. Külső fórumot azt írják, hogy tölts be egy korábbi mentést, vagy kezd előről a játékot, ha az sem segít.
2013. dec. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Unokatesóm Steam-jén van egyébként, szóval igen, eredeti.

Amúgy közben sikerült megoldanom.

2013. dec. 7. 00:24
 4/6 A kérdező kommentje:
Még 1 segítséget szeretnék kérni. Beléptem a "Bajtársak"- hoz és átváltoztam vérfarkassá. De nem igazán jön be ez a dolog. Valahogy megoldható, hogy ne legyek vérfarkas és kilépjek a céhből?
2013. dec. 7. 00:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Boccs kedves második, hogy egy betűt lemertem hagyni, egyébként, általában ez a hiba azért szokott előfordulni, mert a Dragonborn nevű dlc van, hogy néha bezavar :) Szerintem nem igazán kéne nekem ugatni, mivel úgy érzem Mo.-n az első 10 Skyrimes közt vagyok tudásban :) teháát :) Good Luck Dovakhiin :)
2013. dec. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudsz betölteni egy előző mentett állást? Bajtársak céh-t hagyd, szerintem semmire nem jó :) Menj el Sodrásdba és csatlakozz a Tolvajokhoz :)
2013. dec. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!