Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends: kassa,...

League of Legends: kassa, akali vagy katarina?

Figyelt kérdés
3150-es hőst akarok venni, nem tudom melyiket lenne érdemesebb
2013. nov. 30. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:

1.katarina

2.kassadin

3.akali

de igazábol attól függ neked melyik tetszik. mert ha unalmasnak tartod a skilljeit akkor hamar megunod

2013. nov. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Clairvoyant ***** válasza:

Nincs rá bejáratott recept, embere válogatja. Én pl. akkor sem tudnék Katarinával játszani, ha az életem múlna rajta, pedig mások szerint egyszerű mint a faék... akkor már inkább Kassadin.


Ha a játék elejét-közepét akarod megnyomni, akkor Katarina, mert a manamentessége több teret ad az elején miden (viszont egyetlen stunnal/fearrel rendelkező enemy használhatatlanná teszi). Közepe-vége felé a taktikusabb, teamfightot előnyben részesítő embereknek általában Kassadin, a tipikus "utolsó percben odaérek" assassinoknak pedig Akali az ideálisabb.


Nézz meg pár youtube videót róluk (ha már ingame nem láttad őket eleget), hogy kinek a skilljei tetszenek jobban, aztán próbálkozz azzal. A) előbb utóbb meglesz a másik kettő is, mert 3150IP az semmi B) addig is megtanulhatsz a választottaddal rendesen játszani :P

2013. nov. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akali nagyon no skill, és OP. szerintem akkor inább katarinát.
2014. febr. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
akali midre lehetőleg level 6-ig ne emberkedj várd meg az ultit utána már diveolhatsz is torony alá gg easy.
2015. jan. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!