Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért csúszik el a kép?

Miért csúszik el a kép?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a gondom, hogy letöltöttem a skyrim nevű játékot, felraktam rá patch-eket és teljesen jól működik is a játék, csak miközben játszom a képernyő "el van csúszva". A monitor bal oldalán van egy kb 3cm-es sáv ami fekete ,a jobb oldalon meg nem látszik minden ,mert ugye amiatt a baloldali fekete sáv miatt "túltolja a képet" a játék.Próbáltam már, hogy ki veszem a patcheket, próbáltam felbontást állítani meg mindent amit csak lehet de minden belépésnél ez van. A válaszokat előre is köszönöm!

2013. nov. 30. 12:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem a régi monitorom csinálta azt, hogy különböző felbontásnál, máshová pozicionálta a képernyőt. Annyit tehetsz, hogy elcsúsztatod a képet a monitoron lévő gombokkal, ennyi.
2013. nov. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!