Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Counter strike 1.6 ban az...

Ruccsonawaho kérdése:

Counter strike 1.6 ban az egér csúszik, nem tudok pontosan célozni, mitől van ez?

Figyelt kérdés
Az a helyzet h most raktam újra a windowsot és valamiért nem úgy viselkedik az egér mint kellene. Ez a windows előtt is ugyan ilyen volt fent a gépen, meg minden ugyan az és mégis baja van. :D
2012. aug. 4. 01:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Csúszik?

Hát miért álljon 1helyben?

Temozgatod ember.. nemértem a problemet ..

2012. aug. 4. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az más ha te csúsztatod vagy ha magától. igy nem tudunk segiteni
2012. aug. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Állítsd át a játékban az egérérzékenységet,és normális egérpadon játssz
2012. aug. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Úgy képzeljétek el, hogy mikor hirtelen rá célzok valakire akkor olyan mintha picit tovább menne az egér mint amennyit ráhúztam. De nem a sensitivel van a gond. Olyan mintha holt játéka lenne. xDDD áhh úgyse értitek, gyertek el és csináljátok meg, akinek sikerül kap csokit. xD
2012. aug. 7. 00:52
 5/6 anonim válasza:
Tudom , későn, de ha steames az 1.6od, indítási paraméterekhez -noforcemspd, amugy szerintem configba rakd, es jólesz.:)
2015. aug. 17. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Zsustin válasza:
Valóban van ilyen. Ha nem Steames a Cséd hanem NS vagyis letöltöd valahonnan és feltelepíted majd játszani kezdesz minden beállítás nélkül azt veszed észre hogy az egérnek "csúszása van" Nekem van Steamem, abban halál pontos az egér, nem "mászik" De egy NS csében igen. A lényeg hogy elrántod egy irányba az egeret, és a kezed már megállt ugyan de az egér mutató vagyis a célkereszt még úton van és késve érkezik meg. Nem azonnal reagál. Emiatt szoktak beállításokat beírni a konzolba hogy ezt megakadályozzák de több parancs is van amivel ezt ki lehet küszöbölni. Pl a (gl_vsync "0") az egyik de ez nem elég. Sajnos a többit én sem tudom. Engem is érdekelne a többi parancs.. Természetesen egy mousefix is kell és a windowsban az egér beállításoknál az egér rámutatás pontosságát ki kell kapcsolni de az alap.. Ettől nem lesz jó.. Remélem valaki tudja a parancsokat és leírja.. Ja és mielőtt bárki elkezdené hogy miért nem Steammel játszom ha az jó azért mert néha kíváncsi lennék emberekre mit írnak beszélnek egy szerveren de ha steammel vagyok megismernek ugye.. Csupán ezért.. Üdv! ;)
2017. júl. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!