Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Elhihetem amit mond nekem a...

Elhihetem amit mond nekem a Howrse nevű játékban ami internetes lónevelde?

Figyelt kérdés

Van egy Howrse nevű internetes lónevelde! Üzenetet kaptam egy bizonyos: "viki és zsuzsi" nevű lánytól hogy van 10 000 zsetona és alkalmasra talál engem h nekem adja de adjam meg neki a jelszavamat! Valaki tud segíteni? Ezt írta pontosan( ezt bemásoltam): "Szervusz,ha lenne rám egy perced szeretném neked leírni,hogy:VAN EGY NAGY LEHETŐSÉGED!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nos a lényeg az hogy van 10 000 zsetonom amit neked adnék mert nagyon alkalmasnak tünsz te erre.Sőt még a lovaidat se kell eladnod.Ez azért van mert abba hagyom a játékot.Nincs időm már a howrse-re.Már majdnem az összes lovamat sikeresen eladtam.A fiókomat törölni fogom.Csak kéne hozzá a jelszód.

De mielött azt mondanád,hogy csaló vagyok:MINEK? Úgy értem ennek semmi értelme nem lenne ez csak egy játék.7 hónap múlva születik a kisbabám.Most komolyan fogadt el talán még a ranglista elejére is vihet.

Köszönöm,hogy végigolvastad.


Viktória"


2013. nov. 25. 20:06
 1/6 Orgins ***** válasza:
100%
Annyira át fog verni, hogy a másik szobában fog ébredni.
2013. nov. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. nov. 25. 20:24
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Bárhol, ahol a hozzáférési adataidat kérik el, azzal visszaélés fog történni. A köré épített mesét se hidd el, képzeld el vajon hány ilyen embernek küldik el ezt a kiválasztott-sztorit, és abból mindig akad aki bedől ennek.


Csak arra gondolj, hogy neki miért van szüksége hogy a te fiókodba lépjen be. Nyilván azért hogy ami ott neked van azt megszerezze vagy ha lehetséges akkor mindenből pénzt csináljon és elküldje saját magának, téged pedig ott hagyjon lenullázva.


Minden oldal leírja hogy még az üzemeltető sem kéri el a név-jelszó adataidat, egy másik tag végképp nem jogosult erre. Ha lehet jelenteni az oldal felé a visszaéléseket, másokat is megszabadítasz az ilyen emberektől, ha jelzed hogy mire akarnak ők rávenni.

2013. nov. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez a gyerek engem is keresett:


Ne add meg neki semmilyen körülmények között!

Át akar vágni!

2013. dec. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még véletlenül se add ki a jelszódat akármit is mond. Átfog verni.
2014. ápr. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Át fog verni de nagyon! Ja és az olyan játékosokat jelenteni kell! már én is jelentettem ezért!

Ilyen üzenetre soha ne válaszolj! tedd feketelistára a személyt és jelentsd fel előtte!

2014. jún. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!