Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Segítség! Mit lehet csinálni?...

Segítség! Mit lehet csinálni? (Howrse játék) Csak olyanok írjanak akik fent vannak ott!

Figyelt kérdés
A Howrse játékban egy BubbleGum nevű valaki írt nekem, hogy ad 100 zsetont, és én hülye elfogadtam az ajánlatot, megadtam a jelszavamat. Sokan mondták, hogy jó az ajánlat, mert ők is kaptak 100 zsetont, de gondolom az összes aki írt, ugyanaz a személy volt. Szerintem ez az ember jól kitervelte a dolgot: Legelőször írt nekem BubbleGum, hogy kérem-e az ajánlatot, mondta is, hogy kérdezzem meg Dorina90-t mert ő is kapott. Ő mondta, hogy biztonságos, de én elutasítottam az ajánlatot. Utána kb. 1 héttel írt nekem egy csillagfény004 nevű játékos, hogy beszélgetünk-e, mondtam, hogy igen, meg minden, és megkérdezte, hogy találkoztam-e már csalókkal. Mondtam, hogy igen, azzal a BubbleGum-mal, ő meg mondta, hogy neki is írt és biztonságos. Én erre már írtam BubbleGum-nak hogy mégis kérem az ajánlatot. Elmondtam a jelszót. Én kiléptem a játékomból a másik felhasználómba és láttam, hogy rakja át a lovaimat BubbleGum csillagfény004-nek. Pedig a lovaim tök jó képességégűek voltak. Lovaim: Tenger, Tündér, Villám stb. Kitaláltam, hogy csinálok egy új felhasználót, és elkezdem csillagfény004-nek, hogy adok neki 20 zsetont. Mondta, hogy ok lefoglal egy lovat. Mondtam, hogy én még nem tudok lefoglalásból lovat venni, mert csak 1 napos vagyok, és mondtam hogy kérem a jelszót ha akarja a 20 zsetit. Azt mondta erre, hogy jelentelek büdös csaló. Amúgy nem tudok a játékomba belépni, mert megváltoztatott mindent. Gondoltam ezért, hogy elkérem az e-mail címét, és úgy meg tudom változtatni a jelszavam. Erre nem reagált. Írtam a Howrse szolgálatnak. Még mit tehetnék? A howrse-sok vissza tudják adni a lovaimat és a felhasználómat?

2013. nov. 10. 16:53
 1/6 kutya222 ***** válasza:
72%
NEM ezt elcsezted olvastad már a szabályzatot? azért irok majd a modiknak hogy csináljanak valamit de ezt ne csináld olvasd el a szabályt ott levan irva SOHA NE ADD KI A JELSZOD SOSE FOGLYUK ELKÉRNI!!! márbocs de hogy dölhedtél be ennek deha szerencséd van az uj kariddal jobb leszel nekem a barim LOPTA EL A LEGJOBB BARIM A KARIM csináltam egy ujjat az meg olyan jo h irigy még most is de ez 2 éve volt de még mostis irigy NE ADD KI A JELSZOD megtszek neked mindent irok a moiknak de ne csinálj ilyet!!!!
2013. nov. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem meg a barátnőm törte fel, pedig nem mondtam meg neki, meg az egészet végig hack-eli, ahogy damocsli. szánalmas népség.EZ A HOWRSE A VILÁG LEGNAGYOBB MOCSKOS KÖCSÖG, UNDORÍTÓ PÉNZCSINÁLDÁJA!!!!!!!!!! nem tudják visszarakni. Nekem úgy felb*szta a z agyamat, hogy mondtam" oké, akkor végig hack-elem!" erre nem lefagy a gép? _________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________Ez a véleményem erről....
2013. dec. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Huhuka111 válasza:
100%

Szia

Megtaláltam a lovaidat BubbleGum01 -nél,megpróbálom elcsórni őket , ha még kellenek...

Amm neveim: Hannah2000 , Hannah200001 , Hannah20000111

Jelölj barátnak nyugodtan,és majd max. segítgetünk egymásnak.. c:

2015. júl. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szia Huhuuka!

Köszi a segítséged, megoldódott minden. A csillagfény004 nevű játékos is visszakapta a játékát (mert őt is becsapták), kitalálta a jelszót a játékához (amit a csaló megváltoztatott), én felvettem vele a kapcsolatot facen, és megadta a jelszót nekem is, így visszakaptam a játékom. Mivel BubbleGum nagyrészt csillagfény004-re rakodta vissza a lovaim, a csillagfény004 fiók eredeti tulajdonosa visszaadta nekem 500 eq-ért őket. :) (1-2 nála maradt mert segített így odaadtam neki). Úgyhogy minden helyreállt. Amúgy az én fiókom 'majd' volt, de azt odaadtam a barátnőmnek mert nekem lett egy új, jobb fiókom így azt nem használom már. :)

2015. okt. 29. 13:47
 5/6 anonim ***** válasza:
-_-
2016. szept. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem most van hasonló problémám! Csak én nem kiadtam a jelszavam, hanem feltörték a fiókomat :(

Most mi lesz? Az ügyfélszolgálat segít? Vagy mit tegyek azok után hogy mindenhol jelentettem mi történt?

2017. márc. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!