Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van igazságalapja a Lavender...

Van igazságalapja a Lavender Town Syndrome c. creepypastanak?

Figyelt kérdés

Úgy szól a történet, hogy 7-12 éves gyerekek öngyilkosok lettek a Pokemon Red and Green játékokban szereplő Lavender town témazenéjétől. Az öngyilkosságok előzménye állítólag fejfájás volt és különböző betegségek.

Most hallgatom, meglátjuk, mi lesz xD



#Pokémon #pokemon red and green #lavender town syndrome
2013. nov. 23. 17:49
 1/8 Krisipoke ***** válasza:
100%
Komolyan elhiszed, hogy volt ilyen? :D
2013. nov. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én már mindent ._. Egyébként nem lett semmi bajom, csak egy kis fejfájás, meg volt valami fura érzés a fülemben, de semmi komoly xD
2013. dec. 2. 21:26
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát az öngyilkosságok valszeg nem igazak, de az tény, hogy nyomasztó érzés hallgatni. A tesómnak orrvérzése is volt utána, meg furcsa érzés a fülében, ezt követően fejfájás. Nekem is hasonló volt. xD De állítólag az igazi verziót nem tudják felvenni, mert olyan magas frekvenciájú hangok vannak benne, hogy azt egyszerűen nem lehet felvenni valami hangfelvevővel. Az eredeti Pokémon Green-t, Red-et, illetve Yellow-t eltörölték (helyette kiadták a másikakat, szóval amiket a neten találunk, illetve Nintendón, az jobb esetben nem az eredeti), mert valóban voltak furcsaságok a gyerekeknél. De amúgy pár embernek meg van az eredeti verzió. Nagyon kevésnek.
2014. jan. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Éltek még legalább?
2015. okt. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Élnek? Vagy elvitte őket a Lavender Town :D
2021. máj. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Krisipoke ***** válasza:

Természetesen semmi valóságalapja nincs. :D Ahogy nagyjából egyik creepypastának sem.


Harmadik: remélem, ezt te sem hiszed el, amit mondasz. :D Elkezdhetném mondani, hogy ez hány sebből vérzik, de egyszerűbb lenne azt felsorolni, hogy mi tényleges információ abból, amit ide leírtál. :D


Nekem is van több példányom az eredeti japán Red/Green/Blue/Yellow játékokból is, Japánban egyáltalán nem nehéz begyűjteni őket, elég sok van.

2021. máj. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hatos te még 2013 óta is aktív vagy a Gyakorin? :O Nem minden nap látni ilyet :D
2021. máj. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Krisipoke ***** válasza:
Ja, igen, még régebb óta igazából. :D Nem is figyeltem először, hogy ez már ilyen régi kérdés, és hogy már válaszoltam rá, csak feldobta az új komment miatt.
2021. máj. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!