Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA SAN ANDREAS! Nincs semmily...

GTA SAN ANDREAS! Nincs semmilyen lehetőség arra hogy a repülős iskolát átlépjem, ne kelljen megcsinálni? Igen béna vagyok és nem tudom megcsinálni napok óta! Bármilyen csalás vagy kód jól jönne . Köszönöm! 21/ L

Figyelt kérdés

2013. nov. 20. 15:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Akkor ne GTA-z am max egy utáni mentést tudsz berakni!
2013. nov. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és utána való mentést hogy tudok berakni?? szeretnék játszani, csak ez a repülős iskola nem megy.. :( Köszönöm ha segítessz
2013. nov. 20. 17:15
 3/9 anonim válasza:
De a ennyire béna vagy a repülőzésben, nem gondolod, hogy azért kötelező ez a küldetés, mert a továbbiakban is kelleni fog a tapasztalat? Ha ezeket a - számomra - egyszerű mission-önöket nem tudod megcsinálni, akkor lehet, hogy nem is érdemes tovább folytatni. Nem tudom. Tényleg hülyén oldották meg, hogy kötelezővé tették, de szerintem nem lehet átlépni. Szerintem gyakorolj! :)
2013. nov. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát számomra nem egyszerű.. azóta megoldottam a dolgot és volt jó pár küldetésem repülővel.. azok mentek ezek a repülős iskolásak meg nem..
2013. nov. 22. 19:35
 5/9 anonim ***** válasza:
Én már 2-3-szor végigvittem, és nem, nem lehet átlépni. Először én is utáltam, mert volt, amit marhára nem tudtam normálisan megcsinálni, csak sokadjára, de cserébe annál könnyebbek lesznek a következő küldik.
2013. nov. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én majdnem z összes repülős küldit tizedjére tudtam megcsinálni. Már könnyebben megy.
2015. jún. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Én is utálom a repülős iskolát. Két mód van, hogy megcsináld: vagy gyakorlod (míg ki nem lóg a nyelved XD), vagy letöltesz egy save game-et. Beírod a gugliba, hogy "gta san andreas learning to fly save game", ki fogja adni (gtasnp pont com oldalt ajánlom teljes szívvel), letöltöd (pikk-pakk letölti), behelyezed a GTA San Andreas User Files mappába, megnyitod a játékot, betöltöd ezt és voila, meg is van. Sajnos nem minden esetben garantált, hogy betölti, de az esetek 97%-ában igen.
2019. márc. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem elsőre sikerült, mivel lány vagy, szívesen segítek...22/F
2019. máj. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fú, én PC-n emiatt hagytam félbe az egész játékot gyerekként :D :D annyira bántam. :( Viszont 2 évvel ezelőtt meglett PS4-re és tavaly azon kaptam magam, hogy egyetemi tavaszi szünetben kiplatináztam :D Jobb később, mint soha, plusz egy hatalmas retro memóriafröccs volt az egész, imádtam minden percét.
2019. máj. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!