Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy van ez a Tippmix-nél?

Hogy van ez a Tippmix-nél?

Figyelt kérdés

Hogy van egy meccse aminek pl. a hazai odds 1,04 vendég pedig 11,00 és mégis ilyen döntetlenekre végződik vagy a vendég csapat győz!

Ez bunda gyanús meccsek vagy csak a szerencsejáték zrt-nél osztják hasra ütés szerűen az oddsokat?



2013. nov. 20. 08:00
1 2
 11/17 hookuszpook ***** válasza:
Gondolom, nem vetted a fáradságot, hogy elolvasd, illetve ha elolvastad, nem sikerült megértened. Látatlanban pedig semmire ne mondd hogy átverés. Ha tisztában vagy a matematikai alapműveletekkel (összeadás, kivonás, szorzás, osztás) és rászánsz kezdetnek egy órácskát, hogy átgondold a rendszert, akkor nem kell senkinek elhinned, hogy működik, saját magad tudod kiszámolni. Természetesen nem kötelező ezt megtenned, de akkor ne minősítsd a átverésnek. Köszönöm!
2013. nov. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Nem most kezdtem internetezni...már pár sor elolvasása után és ránézésre tudom hogy kamu!

Amit linkeltél tipikus internetes átverés!

2013. nov. 23. 00:53
 13/17 hookuszpook ***** válasza:
Na, ez a baj, hogy "pár sor elolvasása..." után mondasz ítéletet. De nem akarlak meggyőzni, te dolgod, hogyan veszted el a pénzedet hagyományos "tuti biztos" 1,04-es oddsú fogadásokkal. Sok sikert hozzá. Csak arra lennék kíváncsi, hogy ezt a határozott átverés állításodat meg tudod-e indokolni is? Talán én is belátom akkor, hogy neked van igazad és azonnal befejezem, annak ellenére, hogy két éves tapasztalatom mást mutat.
2013. nov. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

# 13

Jólvan magyarázhatsz nem fogom csalók zsebét dagasztani!

2013. nov. 23. 08:45
 15/17 anonim ***** válasza:
MLM is annak nyereséges aki a piramis csúcsán van...
2013. nov. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 hookuszpook ***** válasza:
Nem magyarázok. Egyszerűen a tényeket közöltem. Nekem teljesen mindegy, hogy elhiszed vagy sem. Fogadjál meg sok-sok "biztos" tippet, dagasszad csak tovább a fogadóirodák kasszáját. Legalább nekem lesz mit elnyerni tőlük.
2013. nov. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

# 16

Jah tények...

2013. nov. 24. 14:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!