Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki adna valami jó kis...

Valaki adna valami jó kis tippet, ami 200ft-ból 50-50 ezret hoz? Lehet 2-3 napos is. Mivel sok ilyen szelót láttam már, de mindig akkor teszik fel, ha már nyertek.

Figyelt kérdés
tippmix

2013. okt. 31. 08:03
 1/7 anonim válasza:
Akik felteszik ezeket a képeket azok nem nyernek sokszor ilyen sokat. Úgy kell csinálni, hogy sok eseményre fogadsz kis téttel. Ez ritkán jön be de ha bejön akkor sokat nyersz. [link]
2013. okt. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
persze persze
2013. nov. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen ezt én is tudom,hogy általában így van,de volt,hogy több szelvényt le is ellenőriztem amit kitettek,hogy nyert és tényleg nyert..

csak sokszor nem biztos,hogy pont az a csapat a jobb,amelyikre a kisebb ods van írva

2013. nov. 2. 16:48
 4/7 anonim válasza:
Sajnos tényleg nem jön be mindig a papírforma de érdemes azt megrakni. A lényeg, hogy mindig nagyjából egyforma legyen az eredő odds. Tehát egyszer rakj meg 11 eseményt, mindegyiket a legkisebb szorzón aztán ezentúl mindig alakíts ki kb ugyanakkora szorzót 11 eseménnyel. Így látod, hogy hányszor lehet próbálkozni. Pl mindig 700 az eredő odds akkor 700-szor raksz fel 200-at és ha 700 előtt nyersz akkor haszon van.
2013. nov. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm a tanácsokat,ki fogom próbálni :)
2013. nov. 3. 18:06
 6/7 anonim válasza:
De csak akkor csináld ha nem sajnálod rá a pénzt, és semmi garancia nincs arra, hogy nyersz. Szóval csak óvatosan.
2013. nov. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
okés rendben köszönöm:)
2013. nov. 4. 12:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!