Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Volt már nektek a Uplayben?

Volt már nektek a Uplayben?

Figyelt kérdés
Most regisztráltam, és aktiváltam a Splinter Cell Conviction-t, és megy is normálisan, de vmiért nem kapom meg a uplaypontokat, amiket kéne. Hiába kezdetem előröl, kiírja, hogy Uplay Akció végrehajtva, de ennyi. Nem kaptam semmit. Nálatok volt már ilyen?

2013. nov. 18. 17:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem a Ghost Recon Future Soldier-nél volt hasonló probléma. Végigjátszottam a játékot és az ezért járó 20 uplay pontot nem kaptam meg. Ezek szerint ez egy nagyobb tömegeket érintő probléma mint az először gondoltam. Nem mintha most emiatt sírnék éjfélig, de azért na... ez elég nagy hiba.
2013. nov. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos itt kicsit többet szerezhettem volna mint 20 ):, egyiket sem akarja feloldani. Na mind1, töröltem amúgy is már kitoltam boxon.
2013. nov. 19. 07:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!