Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Létezik emulátor GTA V-hez?

Létezik emulátor GTA V-hez?

Figyelt kérdés

Kb több tízezer videó van fent youtuben hogy "PS3 vagy XboX60 emulátor a GTA V-hez"és több száz komment van alattuk hogy "It works" vagy hogy "Yeah i can play it on PC"

de nekem soha nem sikerül letöltenem...Nektek?

Mi erről a véleményetek?

Illetve ha már úgy sem sikerült letöltenem PC-re,addig vennék egy konzolt,szerintetek jofogasról vagy aprodról megéri használtan venni a PS3-at?



2013. nov. 17. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon akarsz vele játszani akkor vegyél konzolt, csak ha használt akkor próbáld is ki a fizetés előtt. Emulátor pedig nincs működő.
2013. nov. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

az "it works" és "yeah i can play it on pc" kommenteket a feltöltő írja oda más felhasználokról, ilyen kamu videók már évek óta vannak, de működő emulátor azóta sincs és szerintem nem is lesz egy darabig

használt konzolt pedig ki kell próbálni vásárlás előtt, de szerintem ne a netről rendeld (múltkor volt itt GYK-n valaki aki előre átutalta a pénzt megrendelésnél aztán nem küldték el neki a konzolt)

2013. nov. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Semmiképen nem utalom előre a pénzt,viszont az ország szélső részén élek,tehát elég problémás elmennem oda ahol általában ilyeneket adnak el.
2013. nov. 17. 14:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Erre találták ki a futárszolgálatokat. Országos szinten 1 max 2ezer HUF a szállítás.
2013. nov. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tudom.:) De félek,hogy ha valami nem stimmel vele,akkor még visszaküldhetem e?

Meg gondolom váltok majd 1-2mondatot az eladóval is telefonon ne hogy beleessek abba a hibába hogy valami 12éves szórakozik.

2013. nov. 17. 14:26
 6/7 anonim ***** válasza:

1. Nincs se ps3 emulátor se xbox 360 még kamu mind ami van...


2. Vatera/express/apród/jófogás/teszvesz stb van olyan hogy bállítod hogy melyik megyéből keresel... nézz olyat ami közel van hozzád

2013. nov. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

[link]


ezt nem régen találtam! ha valakinek bejön szóljatok már vírus nincs benne azt tudom mert lefuttattam :D

2013. nov. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!