Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki, aki nagyon ért PCSX2-h...

Valaki, aki nagyon ért PCSX2-höz segítene?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám, hogy ugye ezzel az emulátorral szeretném játszani a PS2-s játékot pc-n (R&C), de az teljes "módban" nem indul el, csak a "gyorsított" módban.

Valaki valami megoldás? :)



2013. nov. 3. 16:26
 1/6 A kérdező kommentje:
Mostmár elindul teljes-ben, de teljesben és gyorsítottban is 20 fps alig van meg, tehát olyan lassú, hogy az élvezhetetlen.. Nem akad, hanem állandó sebességgel lassú..
2013. nov. 3. 16:43
 2/6 anonim ***** válasza:
sztem nem elég jó a géped
2013. nov. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

4GB GDDR5-ös RAM, hely az van elég, AMD Radeon HD6670 1GB VGA, AMD A6-3670 2.7 GHz, (Radeon HD graphics) 64bites win7... Szerintem ennek nem kellene hogy probléma legyen :DD

De meglepődnék, hogyha egy R&C nem futna el...

2013. nov. 4. 14:34
 4/6 anonim ***** válasza:
A ps2-nek 300 mhz-es processzora van. A mai csúcskategóriás gépek elfuttatják TÖBB-KEVESEBB problémával a játékokat. A te géped közel sem csúcskategóriás. Ennél a programnál különben is a vga számít a legjobban,és neked az egy végtelenűl gyenge integrált intel hd- ami kb arra elég, hogy internetezz vele. Ne csodálkozz.
2013. nov. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az AMD HD6670 nem integrált, és közel sem gyenge VGA...

Az 5670-esen Full hd Tv-n maxon fut a BFBC2.. Ez meg 6670...

Nem a proci integrált kártyája van "bekapcsolva" hanem ez. Szerintem ezen kb mediumon futna a ghosts (legalább)

2013. nov. 4. 19:34
 6/6 anonim ***** válasza:
A pkuginoknál próbáld bellitani ami a legideálisabb a gépedhez.
2013. nov. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!