Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlefield 3 vagy 4?

Battlefield 3 vagy 4?

Figyelt kérdés

Mostanság nagyon sok negatívumot olvasok a BF 4-ről. Szerintetek ezeket javítják majd patch-ekkel vgy marad, ahogy van? Olyanokat olvasok, hogy a BF 3 sokkal jobb lett.

Melyik legyen? Várjak majd amíg hátha orvosolják a hibákat?



2013. nov. 12. 15:23
 1/8 anonim válasza:
Inkább bf4 én letöltöttem (ugye mindegyik része megvan nekem) és a bf4 szép mindene
2013. nov. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Letölteni nem akarom, mert én tisztelem annyira a sorozatot és rajongok érte annyira, hogy megveszem. Másrészt én multiplyaer-ezni szeretnék főleg, a singleplayer mellékes.
2013. nov. 13. 14:34
 3/8 anonim ***** válasza:
2
2013. nov. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utolsó! A BF 2 -re gondolsz? Az megvan és nagyon imádom. Most is játszok vele. Egyszerűen tökéletes. Egy BF 3-4 grafikával a Top 1 játék lenne.
2013. nov. 16. 14:10
 5/8 kingler válasza:
BF3
2013. dec. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Figyelj! Ne hallgass azokra akik azt mondják hogy szar... Egyrészt nem szar csak vannak hibái amit lehet patchel javítani...Másrészt a BF3-tól nem lett rosszabb sőt inkább csak hozzáadtak a játékélményéhez...Nekem meg van a 3-4 is szóval a 4et vedd meg! De még így a hibákkal együtt is jó, nem szar! Egy-kétszer crashel, de nem olyan sokszor mint ahogy azt mondják...Nyugodtan vedd meg, sokkal pörgősebb mint a 3...Mondjuk az változott hogy nincsenek olyan nagy pályák, de még most is nagyok csak mondjuk nem olyan nagyok mint a 3-ba! De ez tette izgalmasabbá! Szóval nyugodtan vedd meg!
2013. dec. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A 3 mellett döntöttem, mert utólag kiderült, hogy a 4 nem is menne. Úgyhogy megvettem a BF3 Premium Edition-t.
2013. dec. 30. 12:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a 3 fényévekkel jobb, mint a 4. A kaszt változások nem tetszenek, a pályák se tetszenek, nem tetszenek a fegyverek se, bughalmaz az egész játék. Egyelőre én a BF3 premmel végtelenül elvagyok és szerintem ez sokáig így is marad.
2013. dec. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!