Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek Battlefield 4...

Szerintetek Battlefield 4 Premiummal vagy Assassin's Creed 4 Skull edition (indokot)?

Figyelt kérdés
Mindkettő műfajt szeretem most,hogy jön a tél inkább játszani fogok és nem tudok dönteni.

2013. nov. 11. 18:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a BF 4-ről sok negatívumot olvastam most és azt mondják, hogy talán kicsit rosszabb lett mint a 3. Egy BF 3.5 -nek tűnik. Az AC 4 nekem személy szerint annyira nem jön be (csak egy AC 3.2 kalóz modnak néz ki). Amúgy tuti a BF 4-et venném meg!! Remélem segítettem a döntésben! ;)
2013. nov. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Személy szerint én is ezen dilemmával küzdök.

Nekem tetszett a bf3 és szerintem a bf4 is remek lesz. De a ac4 szerintem jobb. Néztem videókat... Engem nagyon megfogott ez a kalózkodásos dolog. Azt ajánlom hogy töltsd le torrentről mind kettőt és amelyik tetszik vedd meg! (Mert ugye egy megvett verzióban több dolog van Pl. Multi).

2013. nov. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!