Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlefield 4 működése leáll....

Battlefield 4 működése leáll. Miért?

Figyelt kérdés
A problémám az ami sokaknak ahogy utána olvastam.10-30 percenként leáll a játék.Multiplayerben állandóan singleplayerben net nélkül is elég sokszor.Illetve a mapokat multiban 1-3 percig is tölti.A proci és memória 80-100% fut low és high beállításokkal is a norton szerint.Pedig a gépnek bírnia kellene a BF3 highon is csak 70% maxot produkál.FX 4100 proci,1600Mhz 2x2Gb DDR3 memória,1Gb HD7850 VGA.Van valaki aki rájött hogyan kell beállítani a játékot hogy ne álljon le játék közben?VGA szoftver frissítve,játék frissítve kétszer is újraraktam.Ha valaki tud tippet adni azt megköszönném.

2013. nov. 10. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:
A map töltése általában 30mp-45mp-ig tart nálam! A kifagyás nálam is elő szokott jönni nekem az segített hogy high-ról medium-ra állítottam! Ha low-on is kifagy akkor nem tom mi a baj!
2013. nov. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Letöltöttem a legújabb AVG drivert ami mellé egy AMD Gameing Evolved Powerd by Raptr programot is adott amivel a játékok rendszerhez való optimalizálást lehet állítani.A vicc hogy ez jóval nagyobb beállításokat javasol.Ha azt használom biztos a fagyás hamar.Pár map töltése közben is szinte biztos a fagyás)Siege of shanghai,Hainan resort).Viszont 64 fős szerók ha nincsenek tele akkor kevésbé fagy ki mintha tele lenne a szeró.A mapok töltés még mindig néha 2perc.Igazából a proci és a RAM 100% használata idegesít még mindig a kifagyások mellett.Nem hiszem hogy ennyire meg kéne hajtania a gépet olyan mintha nem lenne tökéletes a játék beállítása.
2013. nov. 12. 18:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Automatikusan frissít neked az origin és a battlelog mert ha nem az a baj!
2013. nov. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!