Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van egy rgh-s xboxom és...

Zsolt9 kérdése:

Van egy rgh-s xboxom és rátöltöttem a gta V-t eddig minden jól ment. Amikor belépek a játékba azt írja, hogy csatlakozzak egy online userre amikor rányomok egyre nem enged továdd, de az a baj, hogy nincs xbox livem, ilyenkor mit csináljak?

Figyelt kérdés
2013. nov. 10. 22:33
 1/2 anonim válasza:

nekem is ez a problémám. azt olvastam, hogy csinálni kell egy kamu online profilt is, ehhez nem szükéges a live. csak én azt nem tudom, hogy a pendriveról, amire a profilom van mentve hogyan tudom átmásolni pc-re a profilt, mert azt a pendriveot ugye nem látja a pc...

egyébként itt a leírád : xmedia360.hu/e107_plugins/forum/forum_viewtopic.php?71688.0

2013. nov. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem megy ezzel az online prof. generálással. Az install lemezt unlockolni kell XM360-al (azt hogy pendre vagy vinyóra raktad te dolgod, a lényeg hogy xboxal formázott legyen). A play lemez godból indítható fat-os vinyoról, de az install lemeznek boxal formázott dolgon kell lennie, unlockolva.
2013. nov. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!