Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Warcraft-nál populári...

World of Warcraft-nál populárisabb mmorpg?

Figyelt kérdés
Hali! Érdeklődnék hogy szerintetek van-e a wownál populárisabb vagy legalább megközelítő létszámmal rendelkező mmorpg? LoL-t és Dota-t kivéve ( ha jól tudom azok nem is mmorpg kategóriába tartoznak)

2013. nov. 7. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs.
2013. nov. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ahogy az előző mondta nincs.

A LoL és a Dota az MOBA típusú. :D

2013. nov. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nos a mérhetetlen reklámok miatt ott van a GuildWars2 és még régről a Runescape. Illetve a Lineage-ről is olvastam jó pár éve érdekes számokat, de azok hitelességéről nem vagyok biztos.
2013. nov. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Runescape mar (sajnos, mert en nagyon szerettem) semmi. Egyszerre RS-sel annyian jatszanak mint kb. 2 nagyobb WoW realmon.

LineAge szinten lecsengo.

Igazi konkurens a GW2 de az is olyan hogy 3,5 millio jatekos es nincs havidij.

WoW 7,7 millio fizeti a havidijat(+ha a tort szervereket ide vesszuk boven 10millio+++++)

Nagyon konkurense nincs (jelenleg) de erre a kerdesre jobb lesz kb 2 ev mulva visszaterni.

2013. nov. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jönnek jónak tűnő játékok 2014-re.


The Elder Scrolls online

Bless

Black desert online

Archeage

2013. dec. 8. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!