Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az XBOX 360 még meddig van...

Az XBOX 360 még meddig van támogatva? Vagy jobban megéri PS4-et venni?

Figyelt kérdés
Ha az xboxot még sokáig támogatják inkább azt veszek, de ha már nem sok ideje van akkor ps4-et.
2013. nov. 3. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

Még támogatják, új cím viszont nem hiszem, hogy jelenne meg rá (csak multiplatform, ami PS4-en, Xone-on is). Megéri várni a PS4-re, ha nem akarsz azokkal játszani, amiket konkrétan X360-ra adtak ki. Én nemrég vettem PS3-at, bepótoltam a címeket, amik kijöttek rá exkluzívan, olcsón hozzájutottam. Nem bántam meg.


Te döntésed.

2013. nov. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag a legrosszabb és a legjobb választásban gondolkodsz, így egyértelműen PS4. Ha a PS3 és PS4 között gondolkodnál, akkor nehezebb lenne választani. Az Xbox 360-at a One megjelenése után el is fogják felejteni, egy darabig még aadja a Gold előfizetés mellé járó kis gagyi játékokat és ennyi. A PS3 meg ugyanúgy kapja a frissítéseket tovább, pár évig sok multiplatform játék meg fog jelenni rá. Példának okáért még ma is van 1-2 játék, ami PS2-re is megjelenik, ami azért nem semmi. A PS3 exkluzívokat meg meg sem említem, vérbeli minőség minden darabja, főleg a The Last of Us és a Beyond Two Souls. Viszont jövőre indul PS4-en a Gaikai szolgáltatás, amellyel futtathatók lesznek rajt a PS3 játékok.

Szóval először PS4-et érdemes, ha az anyagi helyzetet nem áll úgy, akkor PS3. De az Xboxot felejtsd el!

2013. nov. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor PS3 vagy PS4? de arra vagyok kíváncsi ,hogy meddig támogatják még PS3-at.
2013. nov. 3. 14:46
 4/5 anonim ***** válasza:
2-3 évig. De mondom, ha megteheted, akkor a PS4-gyel jobban jársz. Exkluzívokat már a PS sem kap, ellenben a multiplatformok is amik kijönnek rá, a PS4 verziónál sokkal csúnyábbak lesznek.
2013. nov. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
xboxot is még pár éig támogatni fogják kb ameddig a ps3-at,én úgy tudom
2013. nov. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!