Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri még a Call of Duty...

Megéri még a Call of Duty Black Ops 2?

Figyelt kérdés
Sziasztok most november vége felé megszeretném venni az említett játékot a ghosts ot is megvenném de a gépigénye miatt inkább hanyagolom, játszani fognak e még a black ops 2 őn?

2013. okt. 29. 10:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Még a CoD 2 is tele van, ne aggódj, van és lesz is böven játékos :)
2013. okt. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. okt. 29. 11:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Sztm ne Back ops 2 t vegyél , nem sokára ki jön a Call of duty Ghosts és azon is lehet zombzni meg ilyesmiket és annyira nem is drágább mint a black ops 2
2013. okt. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ismétlem a gépigény miatt hanyagolom ami magyarul azt jelenti hogy a videókártyám dx 10 es és a minimum követelménye dx 11 !
2013. okt. 29. 19:54
 5/7 anonim válasza:
hát a cod bo2 nem sikerült olyan jóra, inkább mw3 ha engem kérdezel! (megvan mindkettő) De az is szóba jöhet hogy fejlesztel a ghostsnak, ha persze van rá keret :)
2013. okt. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem teljesen megéri. Én minden egyes percét élveztem ráadásul a story és multi valami fantasztikusra sikeredett. A ghost-ot (ha majd jobb géped lesz) szerintem csak akkor vedd meg ha cod veteránnak érzed magad mert szerintem nem lett valami jó :/
2013. nov. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 BGeri válasza:
Szerintem a ghostot ne vegyed meg nem sikerült valami jól cs ak azért van alragadtatva tőle hogy új nekem megvan: MW3, BO2, GHOSTS, de szerintem legjobb közülük a black ops 2.
2013. dec. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!