Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csak szerintem baromság 1-2...

Csak szerintem baromság 1-2 "kedvelt" játék?

Figyelt kérdés

Minecraft:Semmi grafika és igazi kocka játék.A többit inkább nem részletezem mert még a végén egyesek megsértődnek.

Pou:Most őszintén...egy sz*rt nevelgetsz.


És amiért ezt a két játékot nem szeretem kiközösítenek.De miért?Értelmetlen játékok.



2013. okt. 29. 19:35
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
akkor hova menjek?Az osztály "gazdag" (csak sajnos agyilag nem) része ez.Csak ezt tolják még órán is és ezért 2-es az osztály átlag.Én se vagyok jó tanuló de 4-es vagy jeles szoktam lenni.
2013. okt. 30. 19:36
 12/18 anonim válasza:
Osztályon/iskolán kívül nincsenek ismerősed, barátaid, akivel el tudnál lenni?
2013. okt. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Minecraft: Teljesen igazad van! Semmi grafika... Minden kocka, továbbá a gép előtt ülő ember is!

Pou: Ebben is igazad van! Oszt. társaim csak azért vetetettek 'okos telefont', hogy tudjanak a sz*rjukkal játszani! Nekem sincs szar telóm, (szerintem) mert hát nem gombos, hanem érintős, de nem wifis. De tökéletesen megvagyok nélküle! B.nőm is játszik Pót de ő még éjszaka is etetgeti, meg minden. Hát én földhöz vágnám telefonostól együtt... :D XD 13/L

2013. nov. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Kocka-nem kocka...Nem mindegy?Az a lenyeg,hogy jo jatek.
2013. nov. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Br3nor ***** válasza:

A poe-t személy szerint nem ismerem, így nem is mondanék véleményt róla, de a Minecraftról tudok nektek írni pár dolgot.

A minecraftnak pont az a lényege, hogy minden kockákból van. És az miért jó? Alapból tényleg semmi nem ér egy huncut vasat sem, de ezekből a kis kockákból olyan dolgokat tudsz felépíteni amit más el se tud képzelni. Születtek már hatalmas 256x256-os pixel artok amiben pl megörökítették a Star Wars klasszikus "Luke én vagyok az apád jelenetét" vagy olyan épületek amik szinte a megszólalásig hasonlítanak az eredetire hiába csak egy idióta játék. A legdurvább amivel eddig találkoztam az egy !müködő! 64 bites processzor amihez azért már elektronikai tudás is kell nem csak kockaság.

Sok oka van annak hogy mások miért játszanak ezzel a "baromsággal". Van aki még gyerek és egyszerűen csak tetszik neki, vagy szeret a barátaival együtt játszani. Vannak akik már régen voltak gyerekek (ismerek nem egy nem kettő 40-50 éves többgyerekes pasast akik ha tehetik ezzel ügyködnek) és ezzel repülnek vissza az időben akkorra amikor mér legóztak/kockáztak és a legnagyobb probléma az volt amikor fogat kellett mosni játék helyett. Mások nem értenek pl a photoshophoz vagy más modellező eszközökhöz és itt élik ki a kreativitásukat. Részemről (lévén programozónak tanulok) engem leginkább az informatikai oldala érdekel a dolognak. Olyan modokkal játszok amikkel komplett automata rendszereket is lehet készíteni de ez csak a jéghegy csúcsa abból a sok újdonságból amit még bele lehet programozni ebbe a játékba. A játék mellett pedig saját modon is dolgozom plusz egy youtube csatornát is csináltam a modok bemutatásához azoknak akik nem értenek valamit.


Körülbelül ennyi jutott eszembe így hirtelen. Pont ezért ilyen kedvelt mert nagyon sok réteget lefed így az emberek többsége talál benne valamit ami megtetszik neki.

Ha úgy érzitek nem tudjátok egyikbe se beleélni magatokat lelketek rajta. Én speciel nem szeretem a Battlefield-et, CS-t, COD-ot más FPS játékokat, de soha nem nézem le a haverjaimat azért mert ezzel játszanak, pedig ezek is ugyanannyira kocka játékok mint ahogy az összes többi csak itt kisebbek a kockák és pixeleknek hívják őket. Amúgymeg hiába nem szeretem ezeket mégis nagyon szívesen leülök a haverjaimmal pl cs-zni néha azért mert együtt jól szórakozunk.


A kérdezőnek még annyit: NEm ismerem a körülményeket, de gyanítom hogy te is lenézed őket amiért ezzel játszanak és ezért közösítenek ki. Ők ezt szeretik fogadd el és ne agyalj rajta. Biztos van neked is valami amit szeretsz és nem vagy képes elviselni ha valaki ócsárolja, ők is így lehetnek ezzel. Foglalkozz azzal amit szeretsz és keress olyanokat akiknek hasonló érdeklődési köre van. Sokan sokfélék vagyunk és ha mindig mindenki azzal foglalkozna hogy mit csinál a másik akkor az ország tele lenne pletykás vénasszonyokkal..... jah bocs ez már megtörtént :)

2013. nov. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Nem nézem le őket csak egyszerűen idegesít h folyamatban erről dumálnak.Nem érdekel h mivel játszanak csak akkor ne beszéljenek róla.


Múltkor bicókiránduláson (vagyis szeptember elején) és ők nem tudják mi az a BICIKLITÚRA

Ott nyavajogtak h fáj a lábuk fáj a fejük.De akkor minek jöttek el?Elég lett volna 3-4 gyerek aki bírta.

És pihenőben mit csináltak?A tabletten,pspn,telón kockultak a játékkal.

2013. nov. 4. 15:58
 17/18 Br3nor ***** válasza:

Egyszerű: Ne foglalkozz velük. Ha tényleg ennyire ráfüggtek akkor csinálják csak és hívj olyanokat akik ha túráznak akkor túráznak.

Énis nagy függő vagyok, ha tehetném napi 8 órában főállásban nyomnám, de ha nem otthon döglök hanem átmegyek haverokhoz akkor max annyira nyúlok a géphez hogy zenét válasszak. :)

2013. nov. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A minecraft az vagany!Olyan,mint egy lego.Az ember az agressziojat es a kreativitasat is kielheti benne.Ha nem tetszik,jolvan,de ugy beszelsz a jatekrol,mint ha jobbat tudnal csinalni.
2013. nov. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!