Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csak szerintem baromság 1-2...

Csak szerintem baromság 1-2 "kedvelt" játék?

Figyelt kérdés

Minecraft:Semmi grafika és igazi kocka játék.A többit inkább nem részletezem mert még a végén egyesek megsértődnek.

Pou:Most őszintén...egy sz*rt nevelgetsz.


És amiért ezt a két játékot nem szeretem kiközösítenek.De miért?Értelmetlen játékok.



2013. okt. 29. 19:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy miért közösítenek ki miatta, de mindenesetre ezt a 2 játékot én is utálom... a Pou-t azért, mert mi abban az élvezetes? Sosem értettem, na mindegy. A Minecraft meg... egyszer rávettem magam, hogy kipróbáljam, de egy rakás fos, szóval inkább abbahagytam. Az még talán élvezhető is lehetne egyébként, hogy az alkotó vágyaidat kiélhessed, de éveken keresztül tolni akkor is baromság.
2013. okt. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
A Minecraft igazából nem kocka játék. Én hetente fellépek rá, építgetek. A "Nem kockáknak" azért tetszik, mert nagyfokú kreativítást igényel. A POU szó szerint szar, mert a neve más nyelveken tényleg "szart" jelent.
2013. okt. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
A Pou tényleg rossz játék (mit várunk tőle "ingyen"). Minecraftnak meg az az értelme amit te kitalálsz azt csinálsz amit csak akarsz a játék csak az eszközt adja meg hozzá.
2013. okt. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
A Pou valóban egy nagy rakat sz*r, a Minecarft is.
2013. okt. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Akkor oké :)

De tényleg b*sz*g*tn*k mert ők csak ezzel játszanak.


Cunter Strike 1.6


Az jó játék volt.Mostmár arra is azt mondom hogy sz*r mert szét hackelték az egészet.

2013. okt. 30. 09:09
 6/18 anonim ***** válasza:
minden játék jó amíg egy bizonyos korosztály rá nem függ
2013. okt. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
A pou az SZAR!A minecraft(a gépes)nagyon állat.Most mivan?nem kocka!Sandbox jellegű játék amiben az a jó,hogy nincs semmi célja.De mégis adtak neki egyet:Juss el a végbe és öld meg a sárkányt.Ez meg DIREKT rohadt nehéz.A minecraft az vagány.
2013. okt. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

KOCKA!

Nézzed már.Nem a játékosokra mondom hogy kocka hanem erre

[link]

Minden kockákból van..

2013. okt. 30. 18:02
 9/18 anonim ***** válasza:

a pou szar a minecraft jó ennyi :D

mindenkinek más az izlése a játékokhoz meg mindenhez

2013. okt. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

Én szeretem a pou-t, elvagyok vele.

A Minecraftot viszont utálom. Mindenkinek más tetszik, ha ilyen dolog miatt kiközösítenek, nem kell foglalkozni velük. Olyan társaságot keress, ahol nem a "játékok szeretetén" alapul a befogadás..

2013. okt. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!