Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Borderlands 2-ben mire való a...

Borderlands 2-ben mire való a Q betű?

Figyelt kérdés

Most a Krieg.el vagyok és nem tudom hogy mire való a Q betű illetve hogy hogyan lehet magamból tüzet kilővelni mert az xp csík alatt vag fölött mindig megszokott jelenni egy benzines kanna és azt hogy lehet aktiválni?

Mert skillek között vannak ilyen ignite meg mindenféle dolgok ( hellbur és mania-t rakom) és más vidiben is szoktam látni hogy tüzet lövelnek ki meg ilyen köröket. tüzes köröket.



2013. okt. 28. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:

"This button is used when you can chose between multiple interactions with an NPC; like with Marcus and Dr.Zed where you can either use "E" to simply talk to them or use "Q" to enter their shop interface.


Another example is when you finish a certain quest for Claptrap and you can press "Q" to ask him for a high-five."

2013. okt. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

és akkor mivel lehet aktiválni egyes skilleket?

mint pl http://www.youtube.com/watch?v=10QpKo0QtMU

0:32-től amikór ilyen tűz köröket csinál

2013. okt. 28. 22:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt hiszem hogy az "F" betűvel. Régen játszottam nem vagyok biztos benne.
2013. nov. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már nem játszok vele de az F betű az a képesség, amire én gondoltam az az más. Bár még mindig nem tuom hogyam "mükszik"
2013. nov. 17. 01:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Régen kérdezted de azért válaszolok:

a benzines kanna "passzív" képesség, magától indul.

A tűz körök pedig az egyik pajzs spécije, azaz ha elfogy akkor folyamatosan robban, amíg el nem kezd feltöltődni.

A talentolástól sok minden függ én pl bombákat dobálok ha "harcolok az életemért" majd a végén felrobbanok, és ha valaki közben meghal akkor feltámadok.

2014. jan. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!