Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem működik a Borderland...

Miért nem működik a Borderlands 2?

Figyelt kérdés
Nah, leszedtem a Borderlands 2 Goty editiont ncorerol, a sima Hamachival nemtudok baráttal játszani lanon. Próbálom a Logmein Hamachit, azzal meg ez a kép fogad: [link] 2. probléma: Tunnglen félig működik is a játék mert random emberekre feltudok csatlakozni, akik a szobában vannak, de még rám senki sem csatlakozott. Haverral megpróbáltuk hogy rámtud-e csatlakozni. Az én nevem Heisenberg volt, az övé pedig MamboHD. Ő nem látta az én nevemet, de én az övét igen. Rácsatlakozok, erre mitlátok? Az én nevem is MamboHD, és az övé is. Kiléptem, megint rácsatlakozok, erre meg amit én látok: Mindkettőnk neve Heisenberg, ő amit lát: mindkettőnk neve MamboHD. Na most mi a pics van?

2013. okt. 19. 21:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!