Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet bizonyos helyzetekb...

Hogy lehet bizonyos helyzetekben gyorsabb a mozgásom cs 1.6-ban?

Figyelt kérdés
Sokszor előfordul, hogy például pisztolyal lövök valakire aki jobbra-balra gyorsan elmozog a golyók elől. Én hiába nyomom gyorsan az a-t és a d-t nem leszek olyan gyors. Gondolom valami csavar van a dologban a configban át kell irni egy parancsot vagy hasonlóra tudok gondolni. 100 fps-em megvan CRT monitoron játszok alacsony felbontáson 75Hz-en.

2013. okt. 27. 02:28
 1/3 anonim ***** válasza:
scouttal és késsel gyorsabban mozogsz, ennyi a trükk... Továbbá javaslom a KZ szervereket. :)
2013. okt. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Több lehetőség van. Egyik: beállítod, hogy 100-nál több fps-ig mehessen fel a játék. ( Non-Steam nél beírod konzolba, hogy fps_modem 999 fps_max 999, steam-nál fps_maxx 99 és valami fps_ nem tudom mi, megtalálod mert ez az egy van az előzőn kívül, és developer 1. Ha ezeket beírod, úgy érzékelik, hogy gyorsabb vagy és hogy gyorsabban lősz. Második lehetőség: beírod a konzolba, hogy cl_forwardspeed 9000, cl_sidespeed 9000, cl_backspeed 9000.
2013. okt. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezekkel tisztában voltam köszi srácok azért.(: A több fps-hez annyit fűznék hozzá, hogy megtudom oldani, de már a szerverek úgy vannak beállitva, hogy lassú és körülményes mozgást okozzon. Hiába mutat a netgraph 250-300 FPS-t. Steames vagyok. Lehet, hogy ns-nél jól működik.
2013. okt. 29. 04:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!