Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok járnátok olyan fiúval,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok járnátok olyan fiúval, akinél bizonyos helyzetekben pánikroham tünetei jelentkeznek?

Figyelt kérdés
2013. júl. 11. 13:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Már tegnap kérdezted, és mondtuk hogy nem zavar.
2013. júl. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha kedvelem és szeretem, akkor miért ne!?

Nem ezen múlnak a dolgok ...!

2013. júl. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hát csak ha nem tőlem kap pánikrohamot
2013. júl. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hányszor kérdezed még meg? Azt akarod, hogy írjuk azt, hogy ez kizáró ok? Mert tegnap elég pozitív válaszokat kaptál... ezek után nem értem minek kell újra feltenni ugyan ezt a kérdést.
2013. júl. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Volt barátom pánik beteg volt
2013. júl. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Járnék, ezen nem múlna, ha igazán kedvelném.
2013. júl. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha elmegy orvoshoz, és kezelteti magát, akkor igen. amúgy nem, és miért? mert már volt ilyen barátom, és lehetetlen volt vele bármit is csinálni. türelmes típus vagyok, de ha éppen rohama van, akkor az én programomat is elrontja. akár kint a szabadban emberek között, akár a négy fal között. volt mikor egy kisebb tömegből kirohant és egész éjjel keresgélni kellett, mert elbújt. szóval, ha gyógyszeresen kezeltetné magát, akkor talán. de amúgy nem.
2013. júl. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is pánikbeteg vagyok, úgyhogy persze, legalább tudnám kezelni a helyzetet ha rájön, és ő is, ha rám.
2013. júl. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is az voltam. Ha a barátom az lenne, segítenék neki, hogy meggyógyuljon. Ugyanolyan betegség mint a többi, a csípőficam, hüvelygyulladás vagy lumbágó. Gyerekek, ne csináljuk már, hogy a 21. században "szégyen" meg "ciki" egy betegség!
2013. júl. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!