Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit jelent LoLban az, h feed,...

Mit jelent LoLban az, h feed, feedelés?

Figyelt kérdés
A többi ilyen kifejezés is érdekelne.Köszönöm előre is.Most kezdtem a játékot.Ma kipróbáltam Xerathot és csináltam vele 12-1-1 et , ez jó? Amugy azaz death is a turret miatt volt.Ledobott a játék.lv13 nyertünk.

2013. okt. 24. 17:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
43%
Ok nélküli többszöri halál. Ha kell még segítség akkor küld el üzibe a lol-os neved és, hogy melyik szerveren vagy.
2013. okt. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%

Első jó nagy hülyeséget mondott, az angol feed szóból származik ami azt jelenti hogy táplálni. Ha sokszor meghalsz (pl. 1-10-es stat) akkor feedeled az enemyt, mert amikor meghalsz az ellenség pénzt kap, magyarul pénzel táplálod a haláloddal, tehát az enemy erősebb lesz ezáltal.

12-1-es stadod tökéletes, nem is haltál meg sokszor, így az enemy kevés pénzhez jutott belőled. Te viszont 12-szer öltél, így rengeteg pénzhez jutottál, sok jó cuccot tudtál venni, így nagyobb damaget kiosztva, így segítve győzni a csapatot.

2013. okt. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%
Hülyeséget? Ugyan ezt írtam csak rövidebben xD
2013. okt. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
36%
Ráadásul értelmesebben. Mi az, hogy "táplálod" az enemy-t, inkább etetés, de így akkor már a csöcsére is vehetné, hogy tejet szopasson egy Master Yi-vel. Besza'ok. :D
2013. okt. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
53%
keress egy szótárt és meg mit jelent a feed szó, ebből következik a feeding, feeder, feed kifejezés. Másrészt hülyeséget írtál, értelmezni se tudod a válaszomat és fogalmad sincs arról hogy mit írtál. Bronze V-ös lehetsz, ne irkálj baromságokat.
2013. okt. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
14%
Te meg kiba'zott hülye vagy, az se jobb. Ha dobálózol itt a menő szótáras szövegeddel legalább tanuld meg, hogy kell ragozni te idióta véglény. :D
2013. okt. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.És ezen ne veszzetek össze.Mind2 választ tökéletesen megértettem.Az ad carry meg ezek is nagyon érdekelnek.
2013. okt. 25. 15:10
 8/16 anonim ***** válasza:
43%
Remélem az első nem fog egy újabb ökörséget írni ide az adc-kről
2013. okt. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
55%

" hogy kell ragozni te idióta véglény. :D"


Te tényleg életképtelen vagy, nincs mit tenni. Képtelen vagy felfogni mit írnak ide és mit írsz te. Nem ragozását írtam a feed szónak, hanem a LOL-ban használatos kifejezéseit. De te annyira buta vagy, hogy képtelen vagy ezt felfogni. Pont ilyen hülyegyerekkel van tele a bronze.

2013. okt. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
"Szótárt" Ilyen szó nincs öregem. És ez egyfajta ragozás, csak az a baj, hogy hibás. :D És még én nem értem mit beszélsz. Kiskorú takonypóc gyerek.
2013. okt. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!