Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Már egy ideje Feed The best...

Monster_HD kérdése:

Már egy ideje Feed The best el játszok de iridiumot még nem találtam sehol! Valaki megtudná nekem mondani, hogy hol található? Üdv Monster_HD

Figyelt kérdés

2013. aug. 4. 22:29
 1/5 Trollpapa ***** válasza:
azt bányászni kell ritka de a szén szintjén van
2013. aug. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Trollpapa ***** válasza:
de ahhoz hogy kibányászd asszem gyémicsákány ke.l
2013. aug. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Br3nor ***** válasza:

Jól mondták a srácok. Nagyon ritka és csak a diacsákány viszi, vagy annál erősebb.

Rgen néztem bele a kódjába de ha jól emlékszem 4 chunkból 1-be generál 1 darabot. Tehát 4 chunk 64es magassággal számolva 32x32x64=minden 65536 blockból 1 iridium. Ha nincs bányagéped jobban jársz ha inkább ferrousból vagy sheldonite ore-ból állítod elő a matterfabricatorra valót ;)

2013. nov. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Iridiumot csak 1.4.2-es FTB ben találhatsz , ugyanis az Industrial craft 2 programozói az akkori GregTech addonsba berakták , mert akkor vált az IC hatalmas mod"kupaccá" .

De az 1.4.6 updatenél kivették ...

2013. nov. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Br3nor ***** válasza:
Amelyik packban benne van a Gregtech abban az iridium ore is. Pl most 1.5.2-n csak Unhinged packban van gregtech és abban ore is van. Mi speciel egy Unleashed-be raktuk be a gregtechet és már a srácok találtak 1-2 darabot a földben
2013. nov. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!