Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Sims 3 nevű játékban mindig...

A Sims 3 nevű játékban mindig olyan simet kellene létrehozni és olyannal kellene játszani, aki a valóságból vett példa alapján éli az életét, nem gondoljátok?

Figyelt kérdés

Például én szeretnék egy olyan simet csinálni (fogok is), aki a városi tereket takarítja (összegereblyézi a leveleket ősszel), olyan mint egy közmunkás. Ez lenne az egyedüli dolga, semmi más munkája nem lenne. Az otthoni házimunkát persze ahogy kell, megcsinálná, főzne-takarítana-barkácsolna. Úgy gondolom hogy ez legalább hiteles lenne, és nem gazdagszik meg az idő előrehaladtával, hanem egész életét az egyszerűség jegyében éli! Tudjuk, hogy a szerénység fejleszti a jellemet, én pedig ezzel jobban tudnék azonosulni.

Lehet, hogy néha unalmas lenne, mert el kellene utasítani a busás pénzjutalommal kecsegető szakmai lehetőségeket.



2013. okt. 19. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Igazad van.
2013. okt. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bővebben ha lehet :)
2013. okt. 19. 19:06
 3/3 LunaLovegood ***** válasza:
Szia! Nos, talán igazad van, de egyébként én is így szoktam játszani. Igazából nekem nem nagyon szoktak dolgozni a simjeim, csak egy-egy ember a csládból. Én pl egy csomószor a saját életemből "játszok el" dolgokat. Szerintem ez jó. De szeretek meggazdagodni is a munkából, tehát nem tudom. De szerintem tényleg jobb lenne, ha mindenki így játszana. Meg az, ha átlagos, nem full tökéletes simeket csinálna mindenki. Én mindgig variálok ezzel is. Szóval igen, jó lenne. :)
2014. márc. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!