Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi ennyire jó a Minecraftban?

Mi ennyire jó a Minecraftban?

Figyelt kérdés
2013. okt. 13. 14:53
1 2
 11/15 2xSü ***** válasza:
#10: Ja-ja, nem is tudom miért, hirtelen dollárt számoltam át euro helyett. Amúgy nagyon sokáig volt – még béta fázisban – 10 Euro az ára, én is akkor vettem meg.
2013. okt. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

A szabadság. Egyértelműen, hogy csak a képzeleted és a kitartásodszab határt annak mit érhetsz el.


Azzal az állítással nem tudok vitatkozni hoyg ellepték a 10 évesek, de ha ügyes vagy,ezt is előnyödre fordítod. Egyszerűen csak úgy kell velük bánni, remekül ki lehet őket használni, irányítani őket, és tudlajdonképp alattvalónak tekinteni őket. Ha jó vagy (építményeiden meglátszik) előbb utóbb egyre tübb emberakar majd hozád csatlakozni. Például ha én haverommal megjelenek egy szerveren hamar gyorsan összejön 2-3 segítő, de volt már arra is példa hogy a mi általunk elkezdett város lett a szerver középponta, és szíve.


Jó persze óvaosan kell csinálni, rengeteg embert csak a pusztítás érdekel, de ha kicsit rutinos vagy aköcsögöket első pillanatban kiszúrod.


Egyedülnem érdemes játszani hamar megunja az ember, meg akkor se ha anynira korlátozott a fantáziád hoyg egy kockaház felépítésében kimerül.

2013. okt. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Peti7 válasza:
Magában már lehet hogy unalmas,de ott van az a sok mod,és máris jobblesz.
2013. okt. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Találtam olyat, hogy Coolcraft. Nem világos előttem, hogy ez most mi? Egy Minecraft kliens? Egy szerver(ek)?

Fizetős, de kinek fizetek és miért?

2013. okt. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 2xSü ***** válasza:

> Találtam olyat, hogy Coolcraft. Nem világos előttem, hogy ez most mi?


Egy szerver.


> Fizetős, de kinek fizetek és miért?


A szerver tulajdonosainak, részben azért, hogy legyen miből fizetni a szervet, a weboldalt, domain nevet, részben meg ők azért döntöttek így, hogy kiszűrjék a trollokat.

2013. okt. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!