Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi ennyire jó a Minecraftban?

Mi ennyire jó a Minecraftban?

Figyelt kérdés
2013. okt. 13. 14:53
1 2
 1/15 Gabesz9997 válasza:
9%
Semmi. Ellepték a 10 évesek kiknek még a tojáshéj a seggükön fityeg. Annyira jó max, hogy 5-10p re elüsd az időt nem többre.
2013. okt. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
nem is értem mit kell benne csinálni
2013. okt. 13. 15:15
 3/15 anonim ***** válasza:
A Minecraft egy Sandbox típusú játék, amiben mindenki azt csinálja, amit akar - nincs különösebb célkitűzés/történet. Régen volt igazán jó (2-3 éve), azóta már elrontották a frissítésekkel, és bizony, ellepték a 10 évesek. Már kezd kimenni a "divatból" ahogy megfigyeltem.
2013. okt. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik a játék.Mármint imádok redstone-ozni.
2013. okt. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Gabesz9997 válasza:
Igen. Sandbox jellegű tegyük, hozzá, hogy OpenWorld játék moddolással élvezhető de már most is akartak valami sztorit belevinni mivel lényeget adtak a játéknak hogy juss el a End World be és öld meg a sárkányt
2013. okt. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem 2011 nyarán,vége felé élte a fénykorát. Én 1 évig játszottam vele,de napi szinten aztán meguntam. Emlékszem még régen mindenki kereste a tört hamachi-s szervereket most meg már tényleg kezd kimenni a divatból...
2013. okt. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 2xSü ***** válasza:
100%

A Minecraftban pont az a jó, hogy nincs különösebb célja a játéknak. Sokféle játékstílust lehet vele játszani, amire mind-mind lehetőséget nyújt a játék. Játszhatsz egyedül, pár haverral is, meg nagy szervereken is. Játszhatsz túlélő módban, de ki is kapcsolhatod a mobokat is. Lehet építeni, ha ahhoz van kedved (házat, farmot, mindenféle építményt). Lehet mobokal harcolni. Lehet bányászni, gyűjtögetni. Vannak letölthető mappok, ahol egy konkrét célt kell megvalósítani. Meg ha nem akarsz meghacrolni a nyersanyagokért, akkor lehet kreatív módban is építgetni. Aztán ott a redstone, ha mérnöki vénád van, komplex, bonyolult dolgokat lehet benne kreálni.


Mindig te határozod meg, hogy milyen feladatot tűzöl ki magad elé. Nem szükséges semmi, nincs határozott célja a játéknak. Gondolj bele, mihez kezdenél, ha a világban egy szál magad lennél, tudván, hogy egy csomó zombi, egyéb szörny van körülötted? Pl. elsőnek kell egy menedék. Aztán kellenek a létfenntartáshoz szükséges dolgok, kaja, egyebek. Ezekhez viszont kell nyersanyag, amihez eszközök kellenek. Oké, túlélted, akkor most jön az, hogy ne csak túléld, hanem otthonosan berendezkedj. Bizonyos dolgokért el kell menni mondjuk a netherbe, amihez megint kell pár erősebb páncél, fegyver, eszköz, nyersanyag, stb…


Szóval a játék annyira jó, amennyire kreatív tudsz benne lenni. Ha te nem tudod mit kezdj magaddal, ha tudod, hogy zombikkal élsz egy világban, fogalmad nincs, mi a teendő, ha egy játéktól azt várod, hogy ő szabja meg a tetteidet, ahelyett, hogy magad döntenéd el mit akarsz csinálni, akkor az a játék nem neked való.

2013. okt. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Na de €19.95???
2013. okt. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 2xSü ***** válasza:
Kb. 4000 Ft szerintem nem egy nagy összeg. Egy legó is kerül ennyibe. Vagy a TV előfizetés is kerül kb. ennyibe, pedig azt havonta meg kell fizetned, ezt meg csak egyszer. Mennyit játszol Minecrafttal? Mondjuk úgy összességében egy évig, kisebb nagyobb megszakításokkal? Az havi egy sör ára, ha leosztod. Ha sajnálod érte a 4000 Ft-ot, akkor ne vedd meg. Van, aki a szerverünkön már vagy ötödször vesz kreatív rangot, de tört klienssel játszik, pedig töredéke lassan a játék ára annak, amit valójában a játékkal való játszásra költött.
2013. okt. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Van az 6000 is...de azt elismerem, ha igazán bejön egy játék, esetleg annyit megér.
2013. okt. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!