Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ez a gép vinné a battlefield...

CsakEgyBence kérdése:

Ez a gép vinné a battlefield 3 at?

Figyelt kérdés

intel pentium dual core 3ghz

4gb ram

500gb merevlemez

nvidia geforce gtx 610 2gb



2013. okt. 12. 13:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
sacc/kb highon elvinné 40 fps-el
2013. okt. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
40%

High, 40FPS? :D


A GT 610-es nagyjából tv nézésre elég, meg elég proci igényes a játék, az sem biztos hogy elég lenne még low-on sem.

2013. okt. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Jah tényleg csak bennem megragadt a "2 gb". :D a többi elég lenne mivel nekem 2.66 kétmagoson elviszi mediumon 40 fps-el.
2013. okt. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Lazán megy rajta. Nem max-on, de megy.
2013. okt. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. okt. 13. 12:43
 6/22 anonim ***** válasza:
38%

Ne vedd sértésnek de ez értelmetlen kérdés, nekem a 2009-es gépem ami AMD Athlon Dual Core 3ghz volt(a processzorod szuper neki),4gb RAM , Nvidia GeForce 9500 GT 512 MB GDDR2-es volt vitte, csak gyenge beállitáson is szaggatott, a videokártya miatt mivel csak 512 Mb-os volt valamint csak GDDR2(ez a videokártya memoriája, ez nagyon lényeges,csak ugy mint ahogy az is hogy hány gigás ,ha uj gépet szeretnél venni mindenképp legyen legalább GDDR5-ös)

Merevlemeznek semmi köze ahhoz ,hogy megy vagy nem xD

valamint a videokártyád az ajánlotthoz közel van és a tipus annyira nem is számit mert nagyon jó videokártyád van 2GB-al gondolom biztos GDDR5.

Menni megy méghozzá szépen , de én inkább azt ajánlom ,hogy BF4-et vegyél mivel a BF3 nagyon rossz(tapasztalatból mondom)BF4 nagyon jo és holnap adják ki , vegyél prémiumot , ja és ha van ugy pénzed a processzort lehetne tunningolni egy quadra, jó áron vannak az AMD Phenom II X4 es quad procik 3.4 ghz-esek csak az a problem ,hogy akkor alaplapot is kéne cserélj.Bár az Intel rossz , szóval szabadulj meg tölle és térj a rendes útra!x)

2013. okt. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
38%
ÉN JOBBAN TUDOM , ne nevettess :)
2013. okt. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Köszi Hun Vador sokat segítettél cseréltem is
2013. nov. 1. 15:34
 9/22 anonim ***** válasza:

Hun Vador...látom te aztán nagy zseni lehetsz.


"a processzorod szuper neki"...ezzel azért vitatkoznék egy olyan játéknál ami eléggé zabálja a processzort. Hasonló kaliberű gépen próbáltam, ahol folyamatosan 100% körül futott a proci.


"a tipus annyira nem is számit mert nagyon jó videokártyád van 2GB-al"....na ekkora blődséget is ritkán hall az ember. mi az hogy a TÍPUSA NEM SZÁMÍT? A 2GB vram értelme egy HD7850-estől kezdődik, egy GT 610-essel.


Lehet elindulna a játék, de élvezhetően nem fogod játszani, főleg nem multiban.


" BF4-et vegyél mivel a BF3 nagyon rossz(tapasztalatból mondom)BF4 nagyon jo"...Itt mondjuk nem tudom mit értesz nagyon rossz/jó alatt, tekintve hogy a BF4 MOST JÖTT KI. Én mondjuk rengeteget BF3-aztam, a 4-ből meg eddig egy béta teszt volt, ami azon kívül hogy bugos volt, kb 90%-ban olyan volt mintha 3-al játszanék.

2013. nov. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Te aztán még nagyobb zseni vagy, egy 2GB DRR5-ös gt610-es jobb mint mondjuk egy 1GB-os DDR5-ős GT 650-es.

Nem minden esetben a tipus a lényeg...

Processzorba meg ne köss bele, akkor tudnék egyetérteni veled hogyha a fickó még hd ban szeretne játék közben vételezni Fraps-sal :D

nekem egy 512 MB GDDR2-es 9500GT 2009 es videokártyám volt és azzal játszodtam low-on sokáig BF3-at.AMD Athlon II X2 (Dual Core) 3Ghz es procim volt, meg 4GB DDR2-es RAM-om.

BF4 ről meg csak annyit ,hogy ha tényleg nem vettél észre semmit akkor te nagyon gyenge lehetsz a BF3-ban is.(a sebzés érték realisztikus 2 lövés a másik testébe és HALOTT!!!:D)(Én is sokat bf3aztam és nekem nem tetszett hogy a BFBC2höz képest milyen kevés dolgot lehetett rombolni...meg hogy egész tárat elkellett lödd 1 emberre...) erröl ennyit!

2013. nov. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!