Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lehet Wii-t kichippeltetve...

Lehet Wii-t kichippeltetve venni? Ha nem. (lent)

Figyelt kérdés
Ha nem akkor meg tudok csak simán pendriveról áttenni Wii-re játékokat?

2013. okt. 6. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Softmoddolni nem nagy cucc, megcsinálhatod magadnak is. Ha nem vagy biztos a dolgodban, wiihungary.hu


Kb fél óra alatt megvan, egy pendrive, egy sd kártya, gép meg net kell hozzá.

2013. okt. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sd kártya nem kötelező hozzá, mármint a játszáshoz, megy anélkül is. Magadnak szerintem NE csináld, jobb ha szakember végzi, bár én ehhez nem értek, és nem is nagyon szeretnék többet hozzáfűzni. A lényeg, hogy megoldható. :D
2013. okt. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a játékhoz tényleg nem kell sd, amúgy nem kell nagy szakinak lenni, én is magamnak csináltam, elsőre sikerült. nem lehet elrontani, hacsak nem nyomogatod össze vissza. ha mindent úgy csinálsz, ahogy kell, nem lesz baj
2013. okt. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat de hogyan kell magamnak chippeltetni? nem találtam meg wiihungary-n
2013. okt. 9. 13:53
 5/8 A kérdező kommentje:
tudnátok egy videót küldeni? (lehetőleg angol, de ha van akkor magyar)
2013. okt. 9. 14:09
 6/8 A kérdező kommentje:
de amúgy egy szakember mennyiért chippeltetné ki?
2013. okt. 9. 14:19
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem szokás már csippelni, csak szoftmoddolnak, nekem 3000ft-ért csinálta egy csávó mert nem volt megfelelő controllerem

http://www.youtube.com/watch?v=XAJ5zp6brxo

2013. okt. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

jap. a megfelelő kontroller az fontos, mert, néhány nem megy a softmod alatt. ez vmi bug lehet. am lehet én voltam az a "csávó", (ha miskolci vagy, mert ott sokat softmodoltam :D)


ha érdekel a softmod, írj pm-et, megbeszéljük

2013. okt. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!