Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi éri meg jobban 70 ezerért...

Mi éri meg jobban 70 ezerért venni egy gamer pc-t amibe van egy 2*3000-es proc 2gb hd video kártya 4gb ddr3-ram 500gb vinyó vagy ps3 slim plusz hd-s video kártya led TV szerintetek mit célszerűbb vennem ha gamelni akarok az új generációs játékokon?

Figyelt kérdés
2013. okt. 4. 17:42
 1/6 anonim válasza:
Még jó hogy a gamer PC
2013. okt. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Most nézem hogy nem olvastam azt hogy led Tv-t is adnak ugyhogy inkább a Ps3slim
2013. okt. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

70 ezerért gamer pc, LoL...

Annyiból max netezős PC-t kapsz.

2013. okt. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

70ezerből nem fogsz összerakni gamer PC-t :D

Ha esetleg ezt a keretet meg tudod növelni a duplájára abból már tudnál venni gamer PC-t.

Ha nem akkor válaszd a konzolt


Én 150ezer forintból raktam össze egy elég jó gépet (kb 8 hónapja) de még ezt se nevezném igazi gamer PC-nek.

2013. okt. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én gamelés miatt akarok most pénzt költeni hogy e legújjabb játékokkal is tudjak gamelni persze hd minőségben ezért veszek mellé pluszba egy hd-s led tv, persze a hd-s led tv-t külön venném meg a ps3 slim mellett :)de többen is mondták h a ps3 jobb mert költségesebb ha pc-t veszek mivel ha jönnek ki fele az új generációs gamek akkor több ezret kell költeni a gép tuningolására.
2013. okt. 6. 18:23
 6/6 anonim válasza:
Ps3 természetesen. 70 000-ből nem jön ki olyan ps ami megéri.
2013. nov. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!