Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft bukkit no hamachi...

Minecraft bukkit no hamachi szerverhez kell fix ip?

Figyelt kérdés
Sikerült felállítani egy bukkit szervert de csak én tudok feljönni kikapcsoltam a windows tűzfalat eset tűzfalat úgy is portot is állítgattam úgy sem jó neki beírtam az ip-t a netre 192.168.x.x arra nem dob semmit ki amikor kéne csak erre tudtam már hivatkozni hogy fix ip kell vagy esetleg más a hiba?

2013. szept. 29. 12:30
 1/3 anonim válasza:
igen sajnálom de kell, ha változó az ip címed akkor a bukkithoz is kell hamachi :( én is így jártam
2013. szept. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Wolfenstein2000 ***** válasza:

Igen, kell! Vagy legalábbis hasznos ha van, mert megadni mindig az ip-t kicsit idegesítő.

Használj no-ip klienst. A jelenlegi ip címedet egy általad megadott aldomain néhez kapcsolja (értsd új fix ip-t ad). Ez nelet mondjuk kecske.no-ip.hu

A többiek később erre csatlakoznak.

A server.properties-be pedig ip helyére ne írj semmit, mert a betűket gyakran nem érzékeli.

no-ip.hu

Port legyen nyitva, regisztrálsz a weboldalra (ezzel együtt elkészül az aldomain) és kész. Ne felejts el 2 óránként bejelentkezni! Vagy töltsd le a kliensüket ami megteszi ezt a bejelentkezést helyetted óránként :)

2013. szept. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
használj dns-t. pl dyndns.com
2013. szept. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!