Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Pókerezésből meg lehet élni,...

Pókerezésből meg lehet élni, azaz lehet biztosan pozitívban lenni belőle?

Figyelt kérdés
Lehet úgy stratégiázni, statisztikázni, hogy hosszú távon bevételt hozzon a játék?
2008. júl. 4. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
elvileg igen, de csak keveseknek sikerül
2008. júl. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de akkor úgy kell hozzáállni hogy dolgozol. Elrontja a pókerezés élményét.
2008. júl. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is lehet, de szerintem semmi köze a statisztikákhoz vagy a stratégiához. A póker lényege a blöff. Acélidegek kellenek, semmi más (meg persze indulótőke).
2008. júl. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

igen

a párom pokerezik neten rendszeresen. mondhatni hogy az elején kb 50 €t elvesztett (hónapok alatt) de most már kb havi 100-200 dollárt keres. nem sok de mindig pozitívban van már nagyon régóta egy fillért sem rakott fel csak vesz le.

de heteken keresztül tanulmányozta statisztikákat és rnegeteget olvasott a pokerezésröl.

ésszel játszik és minden ingeynes de pénz nyereményt elérhetö játékot játszik. néha csak pár dollár a tét de nyer 20-30 dollárt.

aztán van mikor beül egy asztalhoz és pár perc alatt 20-30 dollárt nyer. de ha veszít vagy rosszak a lapjai nem rak rá. egy-két kör után tudja ki a hitetlen és ki az aki kamuzik sokat. így rendszeresen már csak nyer.

ha több ideje lenne tuti többet játszana lehet többet keresne. dee soha nem játszik ha megkérem rá, mert elsö a család, de én is hagyok neki idöt hogy poker élvezetét kiélje.

2008. júl. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Igen, meglehet élni belőle! Én pl havi 50$ keresek kevés játékkal és mivel élvezem is megéri:D csak tudni kell játszani ha profi szinten és csak ebből szeretnél megélni vannak erre könyvek ilyen 400 oldalasak! Azóval jó olvasgatást:)
2008. aug. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehéz ügy ez, keveseknek sikerül. Sok tanulás és gyakorlat kell hozzá. S kell hozzá alaptőke. Csakis hosszú távon lehet pozitív mérleget kialakítani, rövid távon ez képtelenség. Annyi pénz kell tőkének, amennyi elegendő 200 játékra, ez már minimális hosszú táv, s itt már kiküszöbölhető a szerencse-tényező.


Szerintem a legjobb a SNG-játék, nem a cashgame.


A szint nagyon fontos. Túl alacsony szinten játszani kezdeni butaság, mert ott komolytalan játék folyik. Én az 5- vagy a 10-eurós szintet javaslom, ezt azt jelenti jellemzően, hogy egy SNG-verseny részvétel díja 5,50 ill. 11 euró. Ennél magasabb szint meg nem való kezdőnek.


Ha sokat tanultál, s már túl vagy mondjuk 1000 játékon, be tudsz állni a hosszú távon nyerő szintre. Aztán a növekedés már tehetség kérdése, ha megvan a kellő tehetséged, rá tudsz menni magasabb szintekre is.


Én személyesen nem találtam meg magamban a kellő tehetséget, sosem volt a havi tiszta nyereségem 1000 euró felett, így maradtam az 5-10 eurós szintnél. Jellemzően minden este játszom 4 darab 5-eurós SNG-t. Havi szinten a tiszta bevételem 50 és 200 euró között szokott lenni. Tulajdonképpen ez az egyik hobbim, de zsebpénznek is kíváló, nem kell a fizetésemből költenem egy rakás dologra, hanem a pókerből finaszírozom, pl. elmenés haverokkal a sörözőbe, ajándék feleség születésnapjára, könyvvásárlás, meg hasonlók.

2009. ápr. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nekem egyik haverom él a pókerből, de ő napi 10 órát játszik, egyszerre több asztalon. a minimálbér sokszorosát keresi meg így.

azt mondja, a jó stratégia mellett -amit bárki el tud sajátítani több kevesebb olvasás, gyakorlás után- havi biztos jövedelemre lehet szert tenni, attól függően mennyit játszol. az ő órabére 300 és 1500 ft között van attól függően hogy jól jönnek a lapok vagy nem.

általában akkor játszik, amikor az amcsik ébren vannak, mert náluk sok az olyan játékos, aki megteheti, hogy komoly tudás nélkül játszik pénzre és nem zavarja ha veszít

2010. júl. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp lehet, de semmi biztosra ne számíts. A biztos szót fölösleges egy olyan játék esetében használni, amelyben a véletlen faktor jelen van. Amúgy meg rengetegen élnek belőle, de sokan bele is buktak. Így hát a tényezőkön van a hangsúly, Te rajtad.
2010. dec. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!