Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox 360 vásárlása előtt...

Xbox 360 vásárlása előtt állok. Milyet vegyek?

Figyelt kérdés

Soha nem volt még hasonló játék konzolom.

Csak pc-m van. De most fogok beruházni egy xbox 360-as konzolra (valami jó kis játék, kontroller, kombóval (füles kinect ami létezik) )

90. 000 Ft körüli gépek közül a legjobbat, amelyik a legjobban megéri.


Remélem tudtok nekem ajánlani oldallal együtt ahonnan rendelni is tudok belőle Itt nézelődtem, de igazából nem tudok dönteni, egy kar két kar, kinect, stb.

www.konzolokszervize.hu/microsoft-xbox360-x360-gepek-packok-csomagok-bundle-lista-akcios-ujdonsag-uj-elorendelheto


Kérdés: Te melyiket vennéd a helyemben? (játékok szempontjából mindenevő vagyok) Ha tudtok jobb webshopot, ahol olcsóbb és jobbat lehet venni, várom a linkeket.



2013. szept. 24. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem ne vegyél Kinectet, azt mondják pontatlan és nincsen rá valami sok jó játék

én ezt venném:

[link]

2013. szept. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az első válaszolóval értek egyet az új Xbox360 E jobb választás,még gyorsabb betöltések ,halkabb + a hűtés is jobb.
2013. szept. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:

Tehát akkor a kinect felejtős.

A legjob 250 gbös xbox 360 ez lenne amit írtatok?

2013. szept. 25. 12:06
 4/5 anonim ***** válasza:
igen, 250 GB-osat vegyél, a 4 GB szinte semmire nem elég (pl. a GTA V-nek is minimum 8 GB kell)
2013. szept. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amit az első válaszoló linkelt az nagyon jó ár + 250GB + kapsz hozzá két frankó játékot és mellesleg pont az "E" szériás Xbox360-at linkelte amit én is ajánlottam.
2013. szept. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!