Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Autós tv vásárlása elött...

Autós tv vásárlása elött állok taximba kéne véleményeket kérnék egy két dologról. Milyet vegyek?

Figyelt kérdés
Szóval autós tvét szeretnék venni csak nemtudom mi kell hozzá hogy jól működjön.Sokan mondták legyen autó antennájára csatlakoztatható hogy ez fontos.DVB-T dolog ez fontos benne?milyen fontos dolgok vannak amiket a jó adás szempontjából figyelembe kell venni?A keret az kb 40e ft-ig tart többet nem nagyon szánnék rá.Konkrét linkek is jöhetnek.Köszi sziasztok
2010. júl. 22. 09:00
 1/7 anonim ***** válasza:
DVB-T mpeg4 kódolású adás vételére kell alkalmasnak lennie, mert a sima adást lekapcsolják januártól. Ez a legfontosabb, mert ha ezt nem tudja, akkor nem lesz mit nézned rajta.
2010. júl. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem most közbe azt is hallottam hogy érdemes hozzá venni egy ilyen antennát ami erősíti a jelet?Amúgy ez álló helyzetbe meddig nézhető úgy hogy utána el is tudjak azért indulni és ne keljen bikázni a kocsit mert lemerült az aksi?:D
2010. júl. 22. 16:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha kapsz olyan antennát, ami jó a DVB-T jel fogadására, akkor érdemes, hiszen ezeknek a zsebtévéknek csak egy kis micsodájuk van. A fogyasztása nem túl magas, kábé mintha az autórádiót hallgatnád. De fél nap alatt az is leszívja ám az aksit. :)
2010. júl. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Értem én erre a készülékre gondoltam kérlek nézd meg.

[link]

page=


Antennába milyet keressek? sima elektromos antenna ? vagy külön hordozható tv antenna?

2010. júl. 22. 21:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Már kell lennie olyan antennának, ami kimondottan kocsiba való és kimondottan tv-hez, DE legyen alkalmas a DVB-T vételére! Az autórádió antennák nem jók erre a célra. Szaküzletben kérdezz rá mindenképpen (autósbolt-áruház). Amúgy ez a készülék menni fog rendesen. :)
2010. júl. 23. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
na figyu érdeklődtem az oldalon mi kell hozzá hogy tvézhessek elküldtek a mindigtv hez ott a csaj azt mondta hogy kell külön egy antenna a hoz hogy tudjam fogni vele az adást.... lepke vagy rácsos :DDD na most szentem a kiscsaj nagyon félre lett tájékoztatva mert én megnéznék bárkit aki egy személyautóra lepke vagy rácsos antennát feltesz.... :DDD hogynézne már ki és azt mondta anélkül nem tudja hogy menne e.Hát én kételkedem benne hogy kell hozzá
2010. júl. 23. 09:06
 7/7 anonim ***** válasza:
A normál tévék esetében, ahol nincsen beépített antenna, ott kell is külön digitális tető vagy szobaantenna. Autók esetében ez kissé hülyén nézne ki. :P Inkább egy autós boltban kérdezz rá. A sajátja jó lesz, csak lehet, hogy kevéske. Az is lehet persze, hogy a kocsikhoz való ilyen antenna még nem nagyon van forgalomban, többfelé érdeklődj. :)
2010. júl. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!