Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA 5 - pénz szerzés?

GTA 5 - pénz szerzés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mai nap kiakasztottam a GTA 5-t, de minden emberen kb 23millió dollár van, ami elég sok. De, vannak olyan "ingatlanok", pl golfpálya ami 150M dollárba kerül.

Erre hogy tudom összeszedni a pénzt? Lehet újabb rablásokat tervezni?



2013. szept. 23. 16:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Tőzsdét is próbálhatod, szerencsés esetben milliókat kereshetsz a részvényeken.

[link]

2013. szept. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
2013. szept. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
azt ajánlom hogy miután megcsináltad az ékszerüzlet rablást vegyél egy kisebb vállalatot és szerezz vele pénzt
2013. szept. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Tőzsde!

A játékbeli eseményekkel egyébként befolyásolhatod a tőzsde állását. Pl: befektetsz egy légitársaságba (AirEmu) jó sok milliót, aztán a másik légitársaság gépeit (FlyUS) lelövöd! Olyankor annak a részvényei amibe te fektettél, felmennek! Itt egy lista arról hogy melyik márka melyik konkurense:


1. Bilkington competes with DollarPills

2. Burgershot competes with Up-An-Atom

3. CoolBeans competes with BeanMachine

4. eCola competes with Raine

5. Clucking Bell competes with TacoBomb

6. FlyUS competes with AirEmu

7. GoPostal competes with PostOP

8. MazeBank competes with BankOfLiberty

9. Pisswasser competes with Logger

10. RadioLosSantos competes with WorldwideFM

11. Redwood competes with Debonaire

12. Slaughter, Slaughter & Slaughter competes with Bullhead


Befektetsz az egyikbe, aztán kárt okozol a konkurensnek, majd a részvényeid árai felmennek. Miiliókat tudsz így kasználni :)


Talán fokozható a hatás, ha először annak okozol kárt amibe befektetni akarsz. Ennek hatására lemennek a részvény árai, ilyenkor kell befektetni, aztán pedig elkezdesz a konkurensnek kárt okozni. Így mégnagyobb a különbözet, ugyanis a cég amibe fektetsz, a csődből megy fel a csúcsra :)

2013. szept. 27. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Hali. Ki próbáltam ezt a tőzsdés módszert,hogy airemu részvényeket veszek, és a flyus társaságnak kárt okozok. Semmi változás a részvényeken ugyan annyi mint előtte volt. a flyus-nek +42% még az airemu amibe fektettem +2% igaz eddig mindig kinyirtak:D hogy csináljam hogy jó legyen... esetleg a többinél?
2013. szept. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Zoliking válasza:
Ugyanígy jártam én is. Megpróbáltam mindent, de nagyon lassan gyarapodik a vagyon a tőzsdézéssel. Sajnos én is későn ébredtem, hogy kéne pénzt csinálni, gondoltam majd lesz a küldetésekből. Vannak fent videók, hogy melyik küldetés előtt mit kellett volna venni, de így utólag nincs ötlet. Ha találsz valami megoldást, oszd meg kérlek! Köszönöm!
2013. okt. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 EbS válasza:
100%
ujra kell kezdened a játékot. gyorsan végignyomod a fö küldetéseket, a Lester féle "asassination" küldetéseket az elsö kivételével a nagy rablás utánra hagyod, de már a melévö pénzed ennél a küldetésnél is fektesd be. kb 2nap mire lenomod a fö sztorit. ezután jöhetnek a Lester küldetések Franklinnel és be kell fektetned mindened. bármilyen más probálkozás felesleges vagy ha tul vagy ezeken a küldetéseken és probálod ujajátszani a tözsdén az árak nem változnak. kezdd újra és max pénzed lesz mind3 karival kb 2milliárd100valahány milla, ugy hogy még lesz ezután is egy lehetöséged kb 8-900 millát akasztani.
2013. okt. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
cheat engine
2016. ápr. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szia!

Sajnos én is rengeteg helyen olvastam, hogy ha már a játék végén kapcsolsz és megcsinálod a Lester küldetéseket, akkor nagyon lassan fogsz pénzhez jutni. Találtam erről egy magyar nyelvű leírást, jobban jársz ha újratolod a játékot és gyorsan belefeccölsz pár órát. Hidd el, 2 nap se kell, hogy végigtold. :D

Itt a magyar nyelvű oldal:

httpgtaplace.huhir1733gta-v-hogyan-kaszalj-legnagyobbat-a-tozsden

Illetve itt egy angol videó, ami segít még ( ugyan ezt magyarázza el, csak angolul ).:

https://www.youtube.com/watch?v=diKCeQAt13I

2018. szept. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!