Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ikariam hogyan legyen hatalmas...

Scorpioon kérdése:

Ikariam hogyan legyen hatalmas seregem es azt el is tudjam tartani?

Figyelt kérdés

jelenleg

700hoplita

300 kardf

100kenk

25gyro

10felcser

40sef

5gozi

12agyu

ja és még egy kérdés. hogy oszam el a városaimban. és hajóm mennyi legyen egy 65000 pontos játékosnak? inaktívvá váltam és levertek a seregem. de nem is Baj mert szarül keztem az egészt mert katonakra gyurtam és banyakra nem. utánnam kezte egy csaj aki már a 150000 pontot elérte pedig csak 2 hét volt köztünk.



2013. szept. 22. 20:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem attól kapsz pontot, hogyha fejleszted a sereged! jó néhány pontot ezért is kapsz. A seregedet Tábornoki pontokban méri a rendszer. röviden tp. Minél több valakinek a tp-je annál erősebb. Viszont pontokat, csak úgy szerezhetsz, ha fejleszted az épületeidet! Kémrejtekhely, barokk, kikötő, hajógyár, városfal, raktár! Ezeket érdemes fejleszteni!
2013. okt. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!