Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Érdemes Xbox 360-at venni? Stb.

Érdemes Xbox 360-at venni? Stb.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sokunk örömére megjelent az új GTA (V), bánatunkra csak konzolra. Megéri Xbox 360-at venni érte? (Végül is vennék mellé még 1-2 játékot: DmC, Rayman, Mortal Kombat.)

A másik kérdésem, hogy megéri MÉG venni Xbox 360at? Mert ugye most jön ki az új verzió (Xbox One). Nem lesznek ezentúl az Xbox 360-ra gyártott játékok.. elavultak?

A harmadik nem kérdés, inkább kérés. Ha vennék mégiscsak Xboxot és játékokat, azt hol tegyem meg, hol éri meg a legjobban? (Gondolom nem vatera. Ha már veszek, vegyem újonnan, ugye?) Segítetek választani?

Válaszaitokat előre köszönöm!



2013. szept. 21. 09:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ebben semmilyen extra dolog nincs, csak hozzácsapták a konzolhoz a játékot és vele együtt a teljes árát is :) A Konzolvilág is lehet majd így rendelni, csak még nem tették ki. Na meg a pontok miatt is a KV-hoz vagyok szokva.
2013. szept. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Igazad van. Most jöttem rá, hogy nekem is van olyan kártyám. Belegondolva nagy üzlet ez a kártyás megoldás (inkább nekik, mint nekünk) XD Maradok én is a Konzolvilágnál és a rendeléssel mindenképp várok november 29-en is túl. Kíváncsi vagyok milyen játékok jelennek meg majd rá és hogy milyen véleménnyel lesznek róla. Szóval pozitív, vagy negatív csalódás lesz-e. Remélem az első :)
2013. szept. 22. 18:44
 13/13 titkosüzenet válasza:
Szerintem nem merik aba hagyni az xbox 360 ra a játék gyártást mert ez a legnagyobb bevételük és nagyon megbuknának ha aba hagynák de szerintem pár év mulva amikor mar xbox one ra is lesz par 100 játék akkor mar talan aba hagyjak de akkor sem biztos
2014. dec. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!