Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA 5! Milyennek találjátok?...

GTA 5! Milyennek találjátok? Azt hozta amit vártatok?

Figyelt kérdés
2013. szept. 20. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Jó lett ez is, nem szoktam csalódni gta-kban.

De szerintem a 4 egy picivel jobb volt annak idején. Persze ez nem azt jelenti, hogy a sorozat ezen része nem lett remek darab.

Még rengeteg dolgot nem próbáltam ki a játékban, így teljesen nem tudom megítélni, csak az alapján beszélek amit eddig láttam, tapasztaltam.

2013. szept. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Borzasztó csalódás. Nem sokat játszottam vele, annyira mocskosul, elképesztően kiakasztó.


A régiek bugyuta, de működőképes körözési mechanizmusait felváltotta ez az új iszonyat. A rendőrök telepatikus módon képesek mindig arra menni, amerre te vagy, nevetségesen cseszik sokszor a szintkülönbségekre(pl. menekülök az autópálya tetején és harminc méterrel alulról meglát a rendőr a betonfalon át) és a látóteret zavaró tárgyakra, bárhol kiszúrnak.


A vezetési mechanizmus többé-kevésbé működik, de valami döbbenetes volt az egyik verseny. Konkrétan, mintha jégen csúszkálnék. Tiszta vicc.


Ráadásul, ahhoz képest, ahogy beharangozták a játék undorítóan néz ki. Annyira ronda, hogy tuti nálam van valami gond, de egyelőre nagyon úgy fest, hogy nincs.


A többi aspektus hozza a kötelező GTA sallangokat, semmi extra. Vállalható sztori, bugyuta, unalmas mellékes tevékenységek, sztereotip karakterek. Nekem a legnagyobb csalódás a Duke Nukem Forever óta. Persze a játék nem rossz, csak bizonyos aspektusai teljesen elmebetegül összegányoltak, a baj itt a félelmetes hype-pal és a megkent újságírókkal van. A játék jó, játszható, de könyörgöm, mitől olyan forradalmi, mitől olyan hajj de nagy év játéka?

2013. szept. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2:

Nem tudom mi húzott fel ennyire, e azért ennyire nem rossz :)

Nekem is vannak dolgok amik nem annyira tetszenek, de nem mondanám, hogy sz.r ahogy van.

A küldikben tényleg nincs sok újdonság. A grafika szerintem jó lett, persze pc-n szebb lesz, főleg moddolva. Bár pc-n már nem fogom megvenni, jó lesz a tört verzió is :D

2013. szept. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De azt az állításom még tartom, hogy a gta4 szerintem picivel ütősebb volt a kiadáskor mint ez.
2013. szept. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A rettenetes körözési rendszer húzott fel. Volt egy random küldetés, és amikor fél óra üldözés után leráztam a telepatikusan követő rendőröket, a társaim akiket menekíteni kellett egyszerűen eltűntek. Előtte meg volt az a degenerált verseny, ahol elkezdett csúszkálni az autó, ha másik versenyzők közelébe értem. Mi a halálra jó ez?


Ettől függetlenül kicsit többet játszottam vele, és a sztori, a küldetések, a hangulat tényleg bőven jó kategória. A gond inkább az, hogy a kritikák annyira felmagasztalták, hogy teljesen irreális elvárásaim voltak a játék irányába, azoknak meg nem felel meg. Ami nekem furcsa az a fizika meg az animációk. Nemtom játszottál-e a Max Payne 3-mal, de ahhoz képest szerintem az animációk és a fizika sehol nincs, főleg harc közben. Ott valami kicseszett jó élmény volt csak simán lövöldözni, itt valahogy nincs meg az az élmény, nem elég realisztikus a lövések hatásainak animálása.


Ráadásul ami nekem nagy szívfájdalmam, hogy a negyedik részből a zseniális közelharci rendszert felcserélték egy jóval egyszerűbbel. Ott csomó lehetőség volt, itt meg jóval egyszerűbb lett. Persze ettől függetlenül sem egy rossz játék, de az újságok és a kritkák által támasztott elvárásaimnak nem felelt meg. A grafikát pedig még mindig nem értem, tényleg nagyon ronda. Sejtem, hogy nálam nem stimmel valami, ezért ezt csak zárójelben hozom fel.

2013. szept. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!